P0

Verslas

„LastMile“ prekes pristatys ir į Palangos paplūdimį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-06-08


Maisto ir kasdieninių prekių pristatymo paslaugą vykdantis startuolis „LastMile“, šiuo metu veikiantis Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, plečia veiklą Lietuvoje ir vasarą pasitinka naujienomis. Visą vasarą pasinaudoti „LastMile“ prekių pristatymo paslauga galės jau ir Palangos miesto gyventojai bei kurorto svečiai.

„Nuolat galvodami apie plėtrą Lietuvoje ir įvertinę, kad šiemet daugelis žmonių ketina atostogauti Lietuvoje, nusprendėme, kad Palanga, kaip kurortinis miestas, yra ypač tinkamas ir reikalingas sprendimas. Be to, didmiesčių gyventojai įprato gyventi patogiau, rečiau lankytis parduotuvėse ir užsisakyti reikiamas prekes tiesiai į namus, todėl „LastMile“ kviečia neišsižadėti savo įpročių ir keliauja kartu į Palangą“, – pranešime cituojamas „LastMile“ vadovas Tadas Norušaitis.

Pastaraisiais mėnesiais išpopuliarėjusi maisto prekių pristatymo „iki namų durų“ paslauga išlieka aktuali net ir švelnėjant karantinui Lietuvoje, tačiau „LastMile“ siekia suteikti dar patogesnes apsipirkimo ir prekių pristatymo paslaugos patirtis žmonėms – panorus atsigaivinti ledais ar pasistiprinti kitais užkandžiais, norimas prekes pristatys net į Palangos paplūdimį.

„Pristatyti užsisakytus pirkinius greičiau nei per valandą į namus – patogu. Tačiau esame bene pirmieji, siūlantys maisto prekių pristatymo paslaugą tiesiai į pajūrį. Viskas, ką reikės padaryti „LastMile“ programėlės naudotojui, tai išsirinkus norimas prekes pasirinkti savo buvimo vietą, į kurią norite gauti užsakymą ir laukti kurjerio atvykimo. Viliamės, kad su šia paslauga suteiksime dar daugiau patogumo žmonių atostogoms Palangoje,“ – teigia T. Norušaitis.

Viena iš prekybos vietų, siūlanti apsipirkti tiesiai iš paplūdimio – prekybos tinklas „Iki“. Pasak Indrės Baltrušaitienės, „Iki“ komunikacijos vadovės, šis apsipirkimo būdas leis būti dar arčiau savo pirkėjų.

„Turime antrą didžiausią prekybos tinklą Lietuvoje, todėl esame arti savo pirkėjų. Tačiau vis labiau besiplečianti elektroninė prekyba leis dar labiau sumažinti atstumą ir ateiti pas pačius pirkėjus, būtent ten, kur jie yra“, – sako I. Baltrušaitienė.

Skelbiama, jog Lietuvoje besinaudojančių „LastMile“ programėle skaičius, lyginant su praėjusiais metais, yra išaugęs beveik 5 kartus.

Dabar „LastMile“ kurjeriai be Vilniaus ir Kauno maisto prekes pristato uostamiesčio ir Klaipėdos rajono Sudmantų, Gindulių, Slengių, Martinų, Triušelių, Mazūriškių, Aukštkiemių, Gvildžių gyventojams.


  2020-06-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt