P0

Sveikata

Delfinų terapijai – tarptautinis projektas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-06-10


Siekiant mažinti atskirtį ir psichologiškai padėti šioms šeimoms,  auginančios mažiau galimybių turinčius vaikus, Lietuvos jūrų muziejus ir Klaipėdos universitetas pradeda įgyvendinti projektas „Barjerų šalinimas vaikų reabilitacijoje: nuo korekcijos iki inkliuzinio bendradarbiavimo“. Šis projektas turėtų pagerinti psichomotorinių problemų turinčių vaikų ir jų šeimų medicinos, švietimo ir socialinių paslaugų kokybę Lietuvos ir Rusijos pasienio regionuose.

Neringos Girdvainienės nuotr.

Delfinų terapijos metu bus siekiama šeimoms, auginančioms vaiką su negalia, suteikti kompleksinę socialinę psichologinę pagalbą.

Lietuvos jūrų muziejaus direktorė Olga Žalienė džiaugiasi, kad bus ne tik bendradarbiaujama su Lietuvos ir užsienio universitetais, tačiau numatyti ir tiksliniai konsultaciniai seminarai tėveliams bei specialistams, gilinantiems savo žinias vaikų reabilitacijoje, pirmą kartą Lietuvoje bus rengiamas ir tarptautinis mokslo festivalis vaikams, įrengti modernūs veiklų kabinetai, kurie leis išplėsti naujų paslaugų ratą ir prisidėti prie holistinės pagalbos šeimai, planuojama sukurti novatoriškas vaikų psichomotorinių problemų diagnostikos ir psichosocialinės reabilitacijos tyrimų laboratorijas.

Projektą vykdo keturios institucijos: Lietuvos jūrų muziejus, Klaipėdos universitetas, Vaikų psichoneurologinės sveikatos centras ,,Teremok” (Rusija, Kaliningradas), Baltijos federalinis Immanuelio Kanto universitetas (Kaliningradas).

Bendra tarptautinio projekto vertė – 640 260 EUR iš kurios 90 proc. sudaro paramos lėšos. Muziejui numatytas finansavimas sudaro 158 236,00 EUR. Projekto trukmė – 24 mėnesiai.


  2020-06-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt