P0

Politika

Karantinas bus atšauktas po savaitės

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2020-06-10


Trečiadienį vykusiame Vyriausybės posėdyje be jokių diskusijų buvo pritarta sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos teikimui nuo birželio 17 d., kito trečiadienio, visoje šalyje atšaukti karantino režimą.

Pasak A. Verygos, jau nuo šių metų 17-tos savaitės šalyje pradėtas stebėti užsikrėtimų COVID-19 infekcija mažėjimas, itin ryškus mažėjimas prasidėjo nuo 22-os savaitės, o šiuo metu net 41-oje savivaldybėje jau kelias savaites nėra registruota nė vieno naujo užsikrėtimo koronavirusu.

„Nėra ir pacientų daug, kurie yra stacionarizuojami, tai pritariame Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui ir manome, kad situacija yra pakankamai saugi, kad karantiną galima būtų atšaukti”,  – sakė A. Veryga.

Nesulaukus nė vieno Vyriausybės nario klausimo, po pritarimo premjeras Saulius Skvernelis replikavo, jog nepasitvirtino sąmokslo teorijų kūrėjų prognozės esą sveikatos apsaugos ministras niekada nesiūlys atšaukti karantino.

Tame pačiame posėdyje pritarta nutarimui, kuriuo po karantino šalyje liks galioti ekstremali situacija, bei siūlymui karantino pasekmėms šalyje likviduoti skirti 8,9 mln. eurų.


  2020-06-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt