P0

Fotoreportažai, Sportas, Svarbu

Klaipėdos maratone dominavo vyrai, bet sidabrą laimėjo moteris

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2020-06-14


Sekmadienį Smiltynėje vykusiame jubiliejiniame, jau 5-ajame Klaipėdos maratone dalyvavo beveik 300 ilgų distancijų mėgėjų iš 5 šalių bei 65 komandų.

Maratono, pusmaratonio, 10 bei 5 kilometrų distancijas Smiltynės trasose kartu su lietuviais panoro išbandyti dalyviai iš Latvijos, Lenkijos, Vokietijos bei Albanijos. Gausiausia užsienio bėgikų delegacija atvyko iš kaimyninės Latvijos.

Pakalbinti latviai sakė, jog šiemet po karantino jiems tai esanti pirmoji galimybė išbandyti savo jėgas ilgose distancijose, mat Latvijoje kol kas panašių varžybų nerengiama.

Parodžiusi 2 val. ir 55 min. rezultatą Gitana Akmanavičiūtė antroji įveikė maratono trasą. Palmiros Mart nuotr.

Ketvirtąją vietą maratono distancijoje laimėjęs Ronalds Vitols iš Uogrės miestelio džiaugėsi užėmęs aukštą vietą, mat tai tik antras maratonas vaikino gyvenime, tačiau apgailestavo „netilpęs” į 3 valandų laiką.

Dėl to paties krimtosi ir bronzos laimėtojas, praėjusių metų Vilniaus maratono nugalėtojas, pasaulio ir Europos 100 km bėgimo dalyvis iš Vilkyčių, esančių  Šilutės rajone, kilęs Ruslanas Seitkalijevas, atbėgęs per 3 val. ir 1 min.

Jį 42 km ir 195 metrų distancijoje, parodžiusi puikų rezultatą – 2 val. ir 55 min. – aplenkė ir sidabro medaliu pasipuošė kaunietė Gitana Akmanavičiūtė, šiemet jau laimėjusi ir virtualų maratoną.

Tuoj po finišo pakalbinta jauna moters atrodė nepraradusi visų jėgų, džiaugėsi pasiektu rezultatu, tik teigė pasigedusi kiek didesnės konkurencijos.

Iš Šilutės rajono kilęs Ruslanas Seitkalijevas džiaugėsi užėmęs trečią vietą maratono trasoje. Palmiros Mart nuotr.

O maratono auksą namo į Kauno rajoną išsivežė Virgilijus Maštaitis, distanciją įveikęs per 2 val. 52 min. ir 54 sekundes.

Šiuometiniame Klaipėdos maratone, kuris dar turi ir neoficialų Smiltynės maratono pavadinimą, dominavo vyrai – jų užsiregistravo 202. Tik vienintelėje 5 km distancijoje panoro dalyvauti daugiau moterų – 52, o joms kompaniją  trumpiausioje distancijoje palaikė 43 vyrai.

Ronalds Vitols iš Uogrės miestelio džiaugėsi užėmęs ketvirtą vietą maratono distancijoje, mat tai tik antras maratonas vaikino gyvenime, bet apgailestavo netilpęs į 3 val. laiką. Palmiros Mart nuotr.

Maratono auksą namo į Kauno rajoną išsivežė Virgilijus Maštaitis, distanciją įveikęs per 2 val. 52 min. ir 54 sekundes. Palmiros Mart nuotr.

Kiek didesnę nei 10 kilometrų trasą, kuri prasidėjo ties Smiltynės jachtklubu, tęsėsi iki Antrosios perkėlos, iš čia vingiavo iki Jūrų muziejaus ir baigėsi starto vietoje, maratono bėgikai turėjo įveikti 4 kartus, pusmaratonio – du, na, o bėgusiems 10 km pakako vieno karto.

Organizatoriai džiaugėsi, jog prestižinėje didžiojo maratono distancijoje kartu su 28 vyrais dalyvavo ir 4 moterys, o viena iš jų lipo ant garbingos nugalėtųjų pakylos.

Kitų distancijų nugalėtojus bei jų rezultatus rasite čia.

Mato Mačiulskio ir Palmiros Mart nuotr.


  2020-06-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt