P0

Kultūra

„Europiada 2020″ – virtualiai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-06-15


Tarptautinis šiemet Klaipėdoje turėjusios vykti „Europiados“ komitetas ir jo techninė grupė paskelbė apie projektą „Europiada 2020 – drauge virtualiai“.

Tai bus virtualus daugiau nei 20-ties valstybių folkloro kolektyvų, kuriuose dalyvaus per 5000 šokėjų, muzikantų ir dainininkų iš visos Europos, susitikimas, vyksiantis šių metų rugpjūčio 5-9 dienomis.

Nuo 1964-ųjų „Europiada“ savo festivaliuose, kurie kiekvieną vasarą rotacijos principu vykdavo skirtinguose miestuose (per 55 metus – 34 miestuose, 20 Europos šalių). Teigiama, kad , „Europiada“ yra didžiausias kontinento folklorinės muzikos atlikėjų susibūrimas.

57-oji „Europiada“ 2020-aisiais buvo planuota Klaipėdoje, bet atšaukta dėl COVID-19 pandemijos. Tad šiemet festivalis keliasi į naują – virtualią erdvę, gyvus koncertus ir bendravimą keis susitikimai per nuotolį.

Svetainėje www.europeade.eu ir paskyroje ww.facebook.com/europeade.eu  uolat bus skelbiama nauja informacija apie projektą „Europiada 2020 – drauge virtualiai“.


  Kultūros straipsnių vidus

  2020-06-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt