P0

Spyglys

Klaipėdai – kalėjimą!* (1)

Spyglys
2020-06-15


Spyglys, praėjusią savaitę perskaitęs Valstybinė energetikos reguliavimo tarybos paskelbtą išvadą, kad už klaipėdiečius pigiau karštu vandeniu prausiasi kaliniai, suprato, kad pastaruoju metu uostamiesčio šilumininkai investicijas kreipė ne ta linkme, kur reikėjo.

Ne į biokuro katilus, gerbiamieji, pinigus reikėjo kišti. O į naują kalėjimą. Ir seniai apleistą istorinį pastatą Naujojoje uosto gatvėje būtumėte pagaliau atgaivinę sugrąžindami pirminę jo paskirtį, ir pigios darbo jėgos būtumėte įsigiję, ir galiausiai pigesnės šilumos, kaip rodo Pravieniškų atvejis, klaipėdiečiams būtumėte patiekę…

Tad Spyglys mano, jog kol griūvančios sienos kas dieną nyksta, apleistos ir vienos, dar ne vėlu imtis šio visam miestui reikalingo darbo.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


2020-06-15

Vienas komentaras apie “Klaipėdai – kalėjimą!*”

  1. Mldc mūsų Klaipėdos energija, negalvojau kad trečia Lietuvoje su tokiom kainom ir mus lenkia realiai tik Kaunas? Čia turbūt, kad jiems nemokamai šilumą atidavė ta nauja kogeneracinė jėgainė kur dabar pastatė Kaune? Nes jeigu taip, tai turbūt realiai pirma Lietuvoj Klaipėda turėtų būti. Nu aišku reikėtų visų metų vidurkį imti, bet manau, kad ten top 5 turėtų Klaipėda sėdėti laisvai. Ačiū Spygliui už rubriką, džiugu skaityti. Galėtų daugiau tokių straipsnių, kur parodo kainas visoje Lietuvoje kokios yra, tai galėtume visi dažniau pasidžiaugti, o ne burbėti kaip negerai ir kaip brangu. Pagalvokit tada kituose miestuose iš vis po 50% brangiau moka. Žiauru kas ten darosi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt