P0

Kriminalai ir nelaimės

Lėktuve siautėjęs girtas klaipėdietis perduotas policijai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-06-15


Kauno oro uoste pasieniečiai praneša sulaikę lėktuve sumaištį kėlusį neblaivų Klaipėdos gyventoją, skridusį iš Norvegijos.

Penktadienio vakare Kauno oro uoste budėję Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai gavo informacijos iš oro uosto darbuotojų, kad reisu iš Bergeno atskrendančiame lėktuve yra neblaivus keleivis.

Turėta žinių, kad jis kabinėjosi prie orlaivio įgulos narių, triukšmavo, elgėsi agresyviai ir taip kėlė pavojų skrydžio saugumui. Be to, vyras kelionės metu nedėvėjo apsauginės kaukės.

Paaiškėjo, kad tai – 28-erių metų Klaipėdos gyventojas, kuris necenzūriniais žodžiais išplūdo lėktuvo personalą, nevykdė reikalavimų nusiraminti.

Lėktuvui nusileidus, pasieniečiai sulaikė pažeidėją ir atvesdino į oro uosto pasienio kontrolės punkto patalpas. Jam nustatytas 2,37 prom. girtumas.

Sulaikytąjį VSAT pareigūnai perdavė į oro uostą atvykusiems Kauno policininkams, kurie tirs šį incidentą.


  2020-06-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt