P0

Fotoreportažai, Mums rašo

Tik per dvi talkas – dešimtys šiukšlių maišų

Atvira Klaipėda

Michailas Denisenko
2020-06-15


Sušvelnėjus karantino sąlygoms aktyvių piliečių iniciatyva „Green Klaipėda“ surengė dvi talkas. Vieną – gegužės 26 d. miškelyje netoli Aukuro gimnazijos, prie Statybininkų prospekto, kitą – šį pirmadienį, birželio 15 d., Draugystės parko pusėje, prie Šilutės plento.

„Green Klaipėda“ nuotr.

Nedideliame miškelyje prie Aukuro gimnazijos talkos rezultatai kiek nustebino: 32 šiukšlių maišai, 4 padangos ir kitos atliekos. Buvo daug batų, dulkių siurblių, įvairios elektronikos, lietuviškų centų maišiukas, keliasdešimt žvėrienos konservų ir begalės drabužių. Jei tikėtume tarp šiukšlių rastų laikraščių datomis, tai šiukšlintojai čia lankėsi šių metų kovo mėnesį. Nors aplinkui tikrai netrūksta konteinerių.

Draugystės parke, buvusioje apleistoje statybvietėje, atsikratoma ne tik nereikalingais daiktais, bet ir svaiginamasi narkotinėmis medžiagomis. Mūsų laimikis: 13 šiukšlių maišų, 2 padangos, 2 lovos, klozetas, kompiuteris, televizorius, medžio drožlių plokštės, nemažai butelių, daug panaudotų švirkštų ir pliušinis dinozauras.

Šiais laikais neturėtume skųstis, kad trūksta vietų, kur galima priduoti įvairias atliekas: konteineriai, tiek stambiagabaritės atliekų aikštelės. Labai nesmagu, kad žmonės tingi paeiti kelis žingsnius ir surūšiuoti atliekas į atitinkamus konteinerius.

Taip pat būtų gerai, jei miesto tvarkytojai nepaliktų teritorijose menkaverčių krūmų ar aukštos žolės, kur žmonės atsikrato atliekomis bei slapta svaiginasi.


  2020-06-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt