P0

Verslas

Klaipėdos „Eurovaistinė“ pripažinta geriausia tinklo vaistine Baltijos šalyse

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-06-17


670 vaistinių tinklą valdanti bendrovė „Euroapotheca“ paskelbė geriausią 2019 metų vaistinę. Ja tapo Klaipėdos „Akropolyje“ esantis „Eurovaistinės“ filialas. Jis paskelbtas geriausiu dėl gaunamų klientų atsiliepimų, rezultatų ir kokybiškos farmacinės paslaugos.

„Euroapotheca“ vykdo veiklą Lietuvoje, Švedijoje, Latvijoje, Estijoje, bei Lenkijoje.

„Euroapotheca“ valdybos pirmininkas Laimonas Devyžis sako, kad šis apdovanojimas „Eurovaistinei“ atitenka išanalizavus daugelį skirtingų kriterijų.

„Klaipėdos „Akropolio“ vaistinė geriausia vaistinė iš 670 vaistinių Švedijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje ir Lietuvoje. Tai svarbus laimėjimas. Ši vaistinė ir ši komanda yra išrinkta kaip geriausiai dirbanti ir geriausiai klientus aptarnaujanti. Ji vaistinių čempionate užėmė pirmąją vietą, tačiau tai tikrai neatsitinka šiaip sau, nes tam pasiekti svarbu komandinis darbas, atsidavimas, savo profesijos išmanymas, klientų mylėjimas“, – pranešime cituojamas L. Devyžis.


  Verslo straipsnių visus kompas

  2020-06-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt