P0

Regionas

Palangoje – pokalbiai su knygų ir žurnalų kūrėjais

Avatar

akadministratorius
2020-06-17


Šiltuoju metų sezonu Palangoje duris atveriančioje Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos vasaros skaitykloje vyks „Kūnas Mags & Books TALK“ renginių serija su knygų bei žurnalų leidėjais.

Vasaros skaitykla Palangoje – tai kone vasaros simboliu tapęs pastatas Vytauto gatvėje, kurio stogą remia viduje augantis ąžuolas, o stogo reljefas atkartoja jūros bangas.

Skaityklos vidiniame kiemelyje galima mėgautis saulės spinduliais su knyga bei vasaros metu reziduojančiais „Ice Dunes“ ledų manufaktūros ledais.

Internetinis knygynas „Kūnas Mags & Books“ vasaros metu rengs pokalbių seriją su žurnalų bei knygų leidėjais, kūrėjais.

„Pokalbius su žmonėmis planavome pradėti pavasarį Klaipėdoje, tačiau karantinas mūsų planus pakoregavo ir interviu su kūrėjais darėme socialiniuose tinkluose“, – pranešime cituojamas viena iš knygyno įkūrėjų, pokalbių moderatorė Toma Liutikė.

Pasak jos, „aplinkybės susiklostė dar geriau: draugystė su „Ice Dunes“ ledais bei Palangos vasaros skaitykla žada kur kas įsimintinesnę vasarą ne tik mums, bet ir Palangoje atostogaujantiems žmonėms“.

Pirmasis renginys vyks birželio 20 dieną, 18 val. su Alge Ramanauskiene, nepriklausomų žurnalų parduotuvės įkūrėja „Love Note“ bei buvusia žurnalo „Lamų slėnis“ redaktore.

Birželio 27 dieną Palangoje lauks pokalbis su Kęstučiu Pikūnu knygų „Passport“ ir Jono Meko bei jo brolio Adolfo laiškų albumo „Gyvenimo lai(š)kai“ leidėjas, sudarytoju ir sumanytoju.

Liepos 4 dieną vyks leidyklos „Dvi tylos“ organizuojamas pokalbis su knygos „How to swim through pain“ autore, ryškiausia Lietuvos fotografe Neringa Rekašiūte.

Kitų vasaros pokalbių datos dar derinamos.


  2020-06-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt