P0

Miestas, Svarbu

Sutvarkytas dar vienas pietinės Klaipėdos kampelis (7)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2020-06-17


Nors pastaruoju metu žiniasklaida dažniausiai yra priversta pranešti apie vėluojančius, nuo numatytų terminų gerokai atsiliekančius įvairių viešųjų miesto erdvių sutvarkymo darbus, pasirodo, būna ir malonių išimčių.

Šiaurinės – rytų pusės šlaitas sutvirtintas stambia skalda. Palmiros Mart nuotr.

Pietinėje uostamiesčio dalyje, netoli vadinamojo Simonaitytės kalno, Žardininkų, Smiltelės g. ir Statybininkų pr. trikampio žaliojoje zonoje buvusi benamių apšnerkšta, krūmynais apaugusi vieta vos per pusmetį pasikeitė neatpažįstamai. Pašalinus beverčius krūmus, išvalius šiukšlynus čia, kaip ir planuota, suformuotas naujas tvenkinys, kuris organiškai įsiliejo į senojo Žardės tvenkinio peizažą.

Dar praėjusių metų gruodžio vidury klaipėdietis Algis piktinosi, kad šalia jo namų dirba sunkioji technika ir esą be reikalo kertami medžiai, o trečiadienio vakarą prie neatpažįstamai pasikeitusios vietos jau poilsiavo keli klaipėdiečiai. Pietinė tvenkinio šlaitų dalis apželdinta, o šiaurinės – rytų pusės šlaitas sutvirtintas stambios skaldos danga.

Gruodžio mėnesį Klaipėdos savivaldybės administracijos atstovai buvo minėję, jog baigti šios teritorijos tvarkymą žadama šių metų birželio pabaigoje.

Tad tuo smagiau pranešti, kad darbai, regis, baigti net anksčiau. Tiesa, pagal tvarkybos projektą čia dar turėtų atsirasti suoliukai ir baigta tvarkyti aplinka.

Trečiadienio vakarą prie neatpažįstamai pasikeitusios vietos jau poilsiavo keli klaipėdiečiai. Palmiros Mart nuotr.

Darbus atliko UAB „Hidrum“. Savivaldybės atstovai gruodį buvo minėję, kad jie gali atsieiti apie 158 tūkst. eurų.


2020-06-17

7 komentarai “Sutvarkytas dar vienas pietinės Klaipėdos kampelis”

  1. Po straipsnio susigundem su sunum nueiti, deja, dar nesutvarkyta arba kaip visad nedadaryta. Pabraidyt negalima, molis pakrasciuose, nera tiesaus pavirsiaus, visur tarsi slaitas, nepatogu salia vaiksciot, nebent is virsaus stebet. Nusivyliau

  2. Žurnalistei derėtų tikrinti info, nes tiek nekainavo.Sutaupyta apie 47000,nes nereikėjo išvežti žemių ir pinigai bus panaudoti kitiems geriems darbams….

    • Tiek buvo savivaldybės atstovai pasakę, mes patys skaičių iš lubų nerašome… 🙂 O kad sutaupė – puiku! 🙂 Bet dėkui už pastebėjimą, informaciją patikslinau.

  3. Siaubas, už ką tokia suma, už žemės sustumdymą??? Toks jausmas, kad niekas nemato kaip, kiek ir kokie darbai buvo atliekami…

    • Tai žmonės oi kaip ten dirbo. Mačiau pats savo akimis kaip technika stovėdavo dienų dienas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt