P0

Verslas

IKEA Klaipėdoje išsiplėtė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-06-18


IKEA, Švedijos mažmeninės prekybos baldais įmonė, daugiau nei perpus padidino Klaipėdoje esančių prekybinių patalpų plotą. Nuo šiol klaipėdiečiai galės įsigyti ir švediško maisto, mat atidarytas naujas švediškų maisto prekių skyrius.

„Pirkėjų patogumui įrengėme atskirą planavimo studiją, kurioje lankytojai kartu su konsultantais gali patogiai ir nemokamai susiplanuoti virtuves, spintas ar kitus didesnius baldus. Atskiros patalpos skirtos naujai paslaugai – individualioms namų interjero konsultacijoms. Dabar kiekvienas pajūrio gyventojas, galvojantis apie pokyčius namuose, gali gauti profesionalią interjero dizainerio konsultaciją. Trumpės ir laukimo laikas pirkėjams – paskirta atskira patalpa užsakymų atsiėmimui, tad kiekvienas lankytojas bus aptarnaujamas dar greičiau. Esminis skirtumas tas, jog rodome ne tik atskirus baldus, bet ir interjero sprendimus, kurie leidžia lankytojui lengviau įsivaizduoti, kaip vieną ar kitą baldą, interjero detalę pritaikyti savo namuose. IKEA interjero dizaineriai lankytojams sukūrė daugiau virtuvių, prieškambarių interjero sprendimų, taip pat bus galima pamatyti daugiau spintų, lovų, lentynų variantų“, – pranešime spaudai cituojama IKEA prekių užsakymo ir atsiėmimo vietos Klaipėdoje vadovė Lina Kubilienė.

Šiltojo sezono metu IKEA atidaro ir lauko baldų ekspoziciją, kurioje galima pasisemti idėjų balkonams, terasoms.

Pirkėjai galės rinktis ir iš platesnio prekių, kurias galima įsigyti iš karto, sąrašo. Teigiama, kad jis išaugo 3 kartus ir apima daugiau nei 300 skirtingų prekių. Šalia namų tekstilės, vaikams skirtų produktų, virtuvės reikmenų, klaipėdiečiai galės įsigyti prekių, skirtų laikyti daiktams, namų aksesuarų, stalinių šviestuvų ir pan.

Norintys paragauti švediškos virtuvės, nuo šiol gali rinktis iš švediškų saldumynų, gėrimų, užkandžių, kavos pasiūlos.

Klaipėdoje dabar IKEA patalpų plotas užima beveik 4000 kv. m. 1500 kv. m. skirti ekspozicinei erdvei, paslaugoms, likęs plotas skirtas logistikos ir e. komercijos, administracijos reikmėms.

IKEA prekių užsakymo ir atsiėmimo vieta Klaipėdoje atidaryta 2015 m.


2020-06-18

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt