P0

Uostas ir jūra

„Klasco” finansuos Vitės bendruomenės vaikų vasaros užimtumą (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-06-19


Klaipėdos jūrų krovinių kompanija („Klasco”) pranešė, jog kartu su asociacija „Vitės bendruomenė“ bei Vitės progimnazija įgyvendins socialinį projektą, skirtą Vitės bendruomenės vaikams.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Pirmoji projekte numatyta veikla – kelionė į Druskininkus – vyks jau šį savaitgalį, birželio 20-21 dienomis.

Dvi dienas truksiančioje kelionėje dalyvaus 26 Vitės bendruomenės vaikai ir 19 juos lydinčių tėvų. Pirmąją dieną garlaiviu „Druskininkai“ bus vykstama į Liškiavą, antrąją – vyks edukacinė ekskursija po Druskininkų miestą ir Grūto parką. Šeimos nakčiai apsigyvens viename iš didžiausių Lietuvoje poilsio ir sveikatingumo komplekse „Grand SPA Lietuva“, o laisvu nuo ekskursijų laiku išbandys vandens ir šeimos pramogų parko „O kas čia?“ teikiamas pramogas.

„Tokią kelionę daugumai į ją vyksiančių tėvų suorganizuoti problematiška. Tai yra žmonės iki šiol keliavę nedaug ar nekeliavę iš viso, todėl vien pats išvykos planavimas jiems kelia didžiulį stresą, jau net nekalbant apie finansus. Dabar labai geras metas kelionėms – visi jau pavargę nuo karantino, išsiilgę įvairių veiklų, kaip tik ir moksleivių atostogos prasidėjo. Todėl smagu, kad bendrų „Klasco” ir asociacijos pastangų dėka pavyko suorganizuoti išvyką ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams. Tai taps puikia proga šeimoms kartu kokybiškai praleisti savaitgalį“, – pranešime cituojamas „Vitės bendruomenės“ vadovas Ruslanas Schneiderat.

Teigiama, kad dar šią vasarą „Klasco”  finansuos ir Vitės progimnazijos mokinių dalyvavimą vasaros anglų kalbos stovykloje „Adventurous Summer“. Numatyta, kad liepą vyksiančioje savaitės trukmės dieninėje stovykloje dalyvaus 28 mokyklos mokiniai.

„Kasmet į Klaipėdos Vitės progimnaziją atvyksta vis daugiau mokinių iš įvairių pasaulio šalių: Anglijos, Airijos, Norvegijos, Švedijos, Italijos, Olandijos, Vokietijos, Rusijos, Japonijos ir kt. Atvykstantys mokiniai užsienio šalyse praleido didžiąją savo gyvenimo dalį, kai kurie mokiniai niekada nelankė lietuviškos mokyklos, o gimtoji kalba yra svetima ir beveik nesuprantama. Todėl siekiame, kad mokykloje kuo didesnė dalis mokinių komunikuotų anglų kalba ir taptų pagalbininkais bei savanoriais bendraklasiams. Tikimės, kad ši stovykla padės pagilinti vaikų anglų kalbos žinias, spręs vaikų užimtumo vasarą klausimą, labai aktualų dirbantiems tėveliams. Be to, ir laikotarpis tam geras – per karantiną namie užsidarę vaikai gaus progą daugiau pajudėti, pabendrauti“, – cituojama Vitės progimnazijos direktorė Renata Venckienė.

Pranešime primenama, kad „Klasco” jau įgyvendino aplinkos tvarkymo bei gatvių infrastruktūros gerinimo projektus, kasmet skiria paramą įvairiems socialiniams ir visuomeniniams projektams.

„Šį kartą nusprendėme savo dėmesį skirti bendruomenės vaikams bei investuoti į kokybišką jų laisvalaikį. Nuolat bendraujame su tėveliais, vaikais ir mokytojais ieškodami būtų kaip prisidėti prie geresnės vaikų, o tuo pačiu – ir Klaipėdos miesto ateities. Tai tik pirmieji žingsniai, ateityje planuojame paremti ne tik vaikams, bet ir bendruomenės senjorams skirtas veiklas“, – teigia „Klasco” generalinis direktorius Vytautas Štumbergas.


  2020-06-19

  2 komentarai “„Klasco” finansuos Vitės bendruomenės vaikų vasaros užimtumą”

  1. AvatarMiestietė (IP: 78.57.204.116)

   Tikrai, Klasco gali kviesti ne tik Vitės kvartalo vaikučius…bet sutalpinti ir viso miesto vaikus savo metalo rūdos kalnuose visai vasarai vaikus ten “žaisti”.

  2. AvatarV. (IP: 78.57.242.244)

   Mano, kad užteks išvykos tam, kad išsivalytų geležies rūda užteršti vaikų plaučiai…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt