P0

Spyglys

Klaipėdoje – laiptaeigis* (1)

Spyglys
2020-06-22


Spyglys pirmadienį ryte negalėjo patikėti savo akimis – pasirodo, mūsų miestelyje ne tik unikalūs elektrobusai kursuoja.

Visgi ir padarius nuotraukas paaiškėjo, jog Spyglio akys tikrai neapgauna – šalia Atgimimo aikštės laikinai įsikūrė unikali transporto naujovė. Vokietijos koncernas „Audi” būtent buvusį Memelį pasirinko savo naujausio kūrinio – laiptaeigio – pristatymui.

Deja, kol kas Spygliui nepavyko aptikti pirmojo jo piloto ar pilotės.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


2020-06-22

Vienas komentaras apie “Klaipėdoje – laiptaeigis*”

  1. Tai ne pirmas atvejis. Praėjusiais metais taip buvo įvažiavusi japonų senolių pora. Sakė, jog jiems trumpesnį kelią pasiūlė navigacija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt