P0

Miestas

Atšilus orams daugėja pažeidimų viešose vietose (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-06-23


Atšaukus karantiną, Klaipėdos bendruomenės pareigūnai kartu su policijos rėmėjais, reaguodami į gyventojų nusiskundimus ir prašymus, susijusius su viešosios tvarkos pažeidimais, viešus patruliavimus vėl vykdo reguliariai.

Pranešama, jog atšilus orams padaugėjo gyventojų nusiskundimų dėl triukšmo ir alkoholio vartojimo viešose, netoli gyvenamųjų namų esančiose vietose.

Pirmosios tokio pobūdžio prevencinės priemonės surengtos mieste įkurtų Saugios kaimynystės grupių teritorijose bei jų prieigose.

Policijos pareigūnai pastebi, kad Saugios kaimynystės grupių nariai saugumui gyvenamojoje aplinkoje skiria itin daug dėmesio. Gyventojai nuolat prižiūri ir puoselėja savo teritoriją – čia laiptinėse, kiemuose ar privačių namų teritorijose įrengtas apšvietimas, sutvarkytos ir rakinamos laiptinių durys, kaimynai akyliau stebi, kas vyksta aplink, ir operatyviai praneša policijai apie galimus teisės pažeidimus.

Prevencinių priemonių metu pareigūnai lankėsi probleminėse, susirūpinimą gyventojams keliančiose vietose, tikrino jaunimo pamėgtas susibūrimų vietas, ar vietas, kur bandoma viešai pagurkšnoti alkoholinių gėrimų. Taip pat bendravo su gyventojais, aktyviais Saugios kaimynystės grupių nariais.

Klaipėdos mieste iš viso veikia 93 aktyvios Saugios kaimynystės grupės.


2020-06-23

Vienas komentaras apie “Atšilus orams daugėja pažeidimų viešose vietose”

  1. Galėtų policija pasitelkti ir Šaulius šiai prevencinei veiklai kaip tai daroma kituose Lietuvos miestuose….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt