P0

Fotoreportažai, Miestas

Išskirtinės Joninės

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-06-23


Koronaviruso pandemija turėjo įtakos ir dar vienai tradicinei šventei – Joninės uostamiestyje antradienio vakarą surengtos ne jau sutvarkytame Jono kalnelyje, kur jos būdavo minimos iki jo rekonstrukcijos darbų pradžios, o labiau ribotoje erdvėje – Klaipėdos universiteto Botanikos sode. Norint sudalyvauti šventėje šįkart reikėjo įsigyti bilietus.

Sodas tapo susitikimų, edukacijų, kapelų pasirodymų ir koncertų erdve.

Čia vyko susitikimai su žolininkais ir etnologais, buvo galima nusipinti vainiką, burtis iš kupolių ar augalų kortų, tradiciškai peršokti laužą, pasiklausyti ansamblių „Senoliai”, „Alka”, „Kuršių ainiai”, kapelų „Mingė”, „Mingūnai”. Šiais metais Klaipėdos Joninėse grojo ir svečiai iš Vilniaus „Maros Rijos“.

Pastaruosius dvejus metus dėl Jono kalnelio rekonstrukcijos Joninės buvo rengiamos Dangės skvere, kuris dabar irgi jau rekonstruojamas.

Mato Mačiulsko nuotr.


  2020-06-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt