P0

Koronavirusas, Svarbu

Klaipėdoje – naujas susirgimas COVID-19 (5)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-06-23


Po ilgokos pertraukos Klaipėdoje vėl nustatytas naujas koronaviruso atvejis, pranešė uostamiesčio savivaldybė.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenimis, šiuo metu Lietuvoje patvirtintų koronaviruso atvejų skaičius konkretiems žmonėms siekia 1803 – per pirmadienį be Klaipėdos šalyje fiksuotas dar vienas susirgimas.

„Gauta informacija iš Respublikinės Klaipėdos ligoninės, susirgo 70 metų Klaipėdos miesto gyventojas“, – BNS sakė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamento direktorė Rolanda Lingienė.

Tai asmuo, kuris turėjo būti guldomas į ligoninę planinei operacijai, jis simptomų nejaučia. Epidemiologai taip pat tikslina kontaktinių asmenų sąrašą.

Taip pat pranešta apie naują mirtį nuo koronaviruso skaičius – jis jau nusinešė 77 gyvybes. Nauja mirtis užfiksuota Klaipėdoje – čia jau yra 17 viruso aukų. Skelbiama, kad mirė 70-metis Klaipėdos hospiso pacientas, sirgęs onkologine liga.

Dar dešimt užsikrėtusiųjų koronavirusu šalyje mirė dėl kitų priežasčių.

Per parą pasveiko aštuoni žmonės. Du iš jų – Klaipėdoje. Uostamiestyje šiuo metu serga 12 žmonių.


2020-06-23

5 komentarai “Klaipėdoje – naujas susirgimas COVID-19”

  1. Vis bandote melagiai laikyti žmonės šitame melo lygyje. Jau viso pasaulio mokslininkai ir gydytojai kalba apie šią mažiau afero.

  2. Kažin kiek dar gasdinsit? 😀Gal jau gana?! Niekas aplink neserga jau visi metai, o jūs gazdinat!? Kam to reikia?! Žmogus nuo gretutinių ligų mirė, nuo senatvės, o ne nuo kažkokio covit. Kvailystes!

  3. Iš kur tas vienas juk per vakar dieną KUL nenustatė nei vieno atvejo, abu jie buvo nustatyti Vilniuje. Bent jau taip ta melagių lentelė rodo 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt