P0

Miestas

Planuoja Europos jaunimo sostinės veiklas

Eglė Puidokaitė, „Atviros Klaipėdos" praktikantė
2020-06-24


Klaipėda, kitąmet tapsianti Europos jaunimo sostine, ruošiasi būsimoms veikloms. Antradienio vakarą buvo pristatytos vadinamosios platformos „Kūrybiškumas“ ir „Lyderystė“.

„Kūrybiškumo platforma yra sukurta tam, kad jaunimas keltų klausimą, ko reikia miestui, kokių nestandartinių idėjų reikia, kad būtų pagerintas miesto įvaizdis“, – teigė projekto vadovė Greta Statkutė-Meškauskienė.

Pasak jos, vienoje iš kūrybinių dirbtuvių bus kviečiami dalyvauti moksleiviai. Šių dirbtuvių metu bus kuriamas drabužis, tinkantis tiek laisvalaikiui, tiek kasdienai, kuris atskleistų Klaipėdiečių dvasią, identitetą. Pasak projekto vadovės, tai viena iš keleto idėjų, kuriomis bus siekiama įtraukti Klaipėdos jaunimą kurti inovatyvesni, labiau patrauklų, atsinaujinusį miestą.

Lyderystės platformos įgyvendintojai rengs verslumo renginį „Jaunimas jaunimui“, kuriuo skatins pozityvesnį jaunimo požiūrį į verslininkystę. Bus pristatomos verslo mugės, kuriose dalyvaus ir nevyriausybinių organizacijų atstovai, karjeros ugdymo mokymai, vyks neįgaliųjų bendruomenės susitikimas, diskusijos, edukaciniai renginiai.

„Kūrybiškumo“ ir „Lyderystės“ platformų įgyvendintojais tapo „VšĮ Klaipėdos šventės“ bei Lietuvos verslo kolegija, o prie projekto prisidėti yra kviečiami visi norintys ir turintys idėjų ar motyvacijos.


  2020-06-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt