P0

Transportas

Dėl darbų Tilžės gatvėje autobusai važiuos kitaip

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-06-26


Dėl nuo birželio 29 d. iki liepos 19 d. numatytų eismo apribojimų Šilutės plento ir Tilžės gatvės sankryžoje, bus pertvarkytos ir autobusų trasos.

Uždraudus rekonstrukcijos laikui šiame mazge posūkius į kairę, viena kryptimi bus koreguojamos 4A, 5, 18, 41 (reisuose per centrą) maršrutų trasos. Važiuodami šiaurės kryptimi autobusai iš Šilutės plento į Taikos prospektą pasuks anksčiau, Kauno gatve. Pietų kryptimi autobusai važiuos įprasta trasa. Pakitus trasų kilometražui, nežymiai keisis ir tvarkaraščiai.

18-ojo maršruto autobusas pietų kryptimi jvažiuos įprasta trasa, o į šiaurę – Bangų gatve.

Tiesiai Šilutės plentu – Mokyklos gatve važiavusiems autobusams (Nr. 1, 2, 15, 19, 21, 41) trasa nesikeičia, tačiau pietų kryptimi nebus užsukama į Mokyklos stotelę.

Iš esmės keisis 21A autobuso trasa. Dėl pailgėjusios per Taikos ir Baltijos prospektus trasos koreguojami ir jo tvarkaraščiai.

14A maršruto autobusiukai liepos 1, 4 ir 5 dienomis nekursuos. Jeigu atkarpa nuo buvusio žiedo iki geležinkelio pervažos nebus suremontuota planuotu (iki liepos 6 dienos) laiku, ši pertrauka gali dar užsitęsti.


  Transporto straipsnių vidus kompas

  2020-06-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt