P0

Politika

„Neptūno” kapitonas nori į Seimą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-06-28


Darbo partijos suvažiavime jos lyderis Viktoras Uspaskich paskelbė sieksiąs Vyriausybės vadovo posto, jo metu taip pat buvo patvirtintas kandidatų sąrašas ir kandidatai vienmandatėse rinkimų apygardose

Pranešama, kad tarp vienmandatininkų yra ir Klaipėdos „Neptūno“ komandos kapitonas Simas Galdikas, pastaruoju metu aktyviai užsiėmęs įvairia visuomenine veikla.

Į Seimą galingo stoto krepšininkas patekti bandys Baltijos apygardoje. Jau paskelbta, kad čia perrinkimo antrai kadencijai sieks liberalas parlamentaras Gintaras Vaičekauskas, praėjusių rinkimų metu kandidatavęs ir laimėjęs Pajūrio apygardoje.

Suvažiavimo metu patvirtinta ir Darbo partijos kandidatų rinkimuose „Sąžiningumo deklaracija“. Pasirašiusieji ją įsipareigoja pasitraukę iš Darbo partijos ar jos frakcijos Seime, atsisakyti ir Seimo nario mandato.

Klaipėdos „Neptūnas“ šią savaitę pranešė, kad su 33-iejų S. Galdiku pasirašė iki 2022-ųjų galiojančią sutartį.


  2020-06-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt