P0

Kriminalai ir nelaimės

Iš Melnragės vežė girtas vairuotojas (5)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-06-29


Klaipėdos policija pranešė, kad sekmadienį, apie 19.33 val. buvo gautas pranešimas, jog Taikos prospektu važiuojančio autobuso vairuotojas gali būti neblaivus – pavojingai manevruoja, važiuoja šaligatviais.

Sustabdžius 6-ojo maršruto, kurį aptarnauja UAB „Pajūrio autobusai”, autobusą, jį vairavusiam 57-erių vyrui nustatytas beveik sunkus – 2,34 prom. girtumas. Vyras uždarytas į areštinę.


2020-06-29

5 komentarai “Iš Melnragės vežė girtas vairuotojas”

  1. Tikrai taip , pritariu nutrauti sutari su Pajūrio autobusais ir Gintarinis vairas tada bus tvarkos mieste, juk išvažiuoja ir niekas nieko nemato nei kolegos nei atsakingi asmenys ?! Gėda!

  2. Ne tik girti autobusus vairuoja, bet dar ir telefonais kalba vairuojant, ar žaidžia jais. Ne artą pastebėjau.

  3. Čia pačiam uab pajūrio autobusai savininkui reikia sutartį nutraukti su savivaldybe,kaip gali girtas vairuotojas išvažiuoti į liniją?Aišku ten toks ir personalas surinktad ir jiems viskas leidžiama,girtiems už vairo sėstis,turbūt dar pelkėje autobusus plauti?Laukiame komentarų pačio savininko,ką jis mano apie tokį gerą vakaro laiką,kad vairuotojas gatavas už vairo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt