P0

Miestas

Kaip miesto erdves bei galimybes pritaikyti jaunimo poreikiams?

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-06-30


„Klaipėda – Europos jaunimo sostinė 2021“ projekto komanda antradienį, 18.30 val., projekto kryptį „Atskleisk“ pristatys naujoje industrinėje Klaipėdos erdvėje „HOFAS“ („Memelio miesto” teritorija).

„Krypties „Atskleisk“ siekis yra atkreipti dėmesį į Klaipėdos miesto erdves bei galimybes jas pritaikyti jaunimo poreikiams. VšĮ „Projektas LT“ komanda, atstovaujanti platformą „Erdvės“ sako, kad užteks renginių miesto centre. Atėjo laikas nuobodžias miesto vietas transformuoti į traukos objektus bei pritaikyti erdves kūrybai plačiąja prasme. VšĮ „Lietuviškos šventės“, įgyvendindama platformos „Spalvos“ veiklas, siekia sukurti terpę atvirai bręsti. Tikimasi, kad šios platformos dėka, Klaipėdos miestas taps atviresnis ir sąmoningesnis jautrių visuomenės grupių atžvilgiu”, – rašoma pranešime.

Projekto platforma „Šiaurė-Pietūs“ apjungia tris skirtingas veiklos sritis. Pagrindinė platformos koordinatorė Socialinių mokslų kolegija kartu su partneriais atskleis, kaip po viena platforma gali tilpti kultūra, sportas ir bendruomeniškumas.

Birželio 30 d. renginyje kartu su Simu Buziliausku bei „Choose Klaipėda“ projekto ambasadore Emile Jasaite bus galima padiskutuoti, kokį miestą norime kurti ir kokią visuomenę jame ugdysime.

„Krypties „Atskleisk“ komanda pažada, kad renginyje bus geras ne tik turinys, bet ir forma, kurią užpildys šokių studijos Intrus šokėjai bei Jotvilas Švirinas. Vakaro vinimi taps grupės „ROYCE“ narių Ilja Gun ir Karolio Žioltikovo akustinis pasirodymas, o vakarėlį pratęsime gaudydami Endrio DJ muzikos bangas”, – rašoma pranešime.


  2020-06-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt