P0 mobilus

Politika

Klaipėdos miesto Tarybos komitetų posėdžiai bus transliuojami tiesiogiai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-07-01


Klaipėdos miesto rotušėje vykstantys Savivaldybės tarybos komitetų posėdžiai nuo šiol taip pat bus transliuojami internete.

Karantino metu savivaldybė įsigijo reikalingą įrangą, o pirmoji vieša transliacija iš rotušės posėdžių salės numatoma jau trečiadienį – stebėti internetu bus galima 14 val. vyksiantį Finansų ir ekonomikos komiteto posėdį.

„Taip siekiame didinti gyventojų įtrauktį bei informacijos sklaidą apie komitetuose svarstomus klausimus. Jau karantino metu viešai transliavome visus nuotolinius komitetų posėdžius ir tai pasiteisino, tačiau transliuoti rotušės salėje vykstančių posėdžių techninių galimybių nebuvo. Visi svarstomais klausimais besidomintys gyventojai, bendruomenių atstovai turėjo atvykti į posėdžių salę ir dalyvauti posėdyje fiziškai, o nuo šiol viskas bus matoma ir internete, tad stebėti posėdžius bus gerokai paprasčiau ir patogiau“, – pranešime cituojamas Savivaldybės tarybos ir mero sekretorius Modestas Vitkus.

Iki šiol viešai buvo transliuojami visi Savivaldybės tarybos posėdžiai, kurie vyksta Savivaldybės administracijos pastate.

Tarybos komitetų posėdžiai viešai pradėti transliuoti karantino metu, kai komitetų nariai klausimus svarstydavo nuotoliniu būdu.

Šiuo metu, pasibaigus karantinui, komitetų nariai jau grįžta dirbti į posėdžių salę, o įdiegtos vaizdo ir garso transliavimo įrangos dėka tiesioginės posėdžių transliacijos nenutrūks.


2020-07-01

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt