Gargždų daugiafunkcis sporto centras: jau yra projektiniai pasiūlymai

Regionas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2020-07-02

Visuomenei pristatomi Gargždų daugiafunkcio sporto centro projektiniai pasiūlymai. Numatoma, kad dalis šalia miesto stadiono kilsiančios pastato fasado bus želdinama vijokliniais augalais, kuriant vientisą kraštovaizdį.

Naujame sporto centre suprojektuota universali sporto salė, kurioje galės vykti NKL lygio krepšinio varžybos, futsalo varžybos, kelios krepšinio treniruotės vienu metu. Planuojama, kad NKL varžybas stebėti galės 800, o futsalo – 500 žiūrovų. Salę, keičiant žymėjimą ant grindų, taip pat bus galima pritaikyti ir kitoms sporto šakoms, pavyzdžiui, tinkliniui, badmintonui ar rankiniui.

Pastato korpusas, kuriame bus baseinas padalintas į dvi dalis. Vienoje dalyje bus 25 m ilgio 4 takelių baseinas, o kitoje – pramoginiai baseinai. Tarp jų bus įrengtos įvairios pirtys, kuriose bus galima mėgautis SPA paslaugomis, ir kitos patalpos. Teigiama, kad toks atskyrimas yra patogus ne tik dėl skirtingų temperatūrų, kurios turi būti šiose zonose, bet ir dėl galimybės atskirti gyventojų srautus pagal jų pasirinktas paslaugas.

Tam, kad lankytis sporto centre būtų patogu, „Kranto“ mokyklos link bus plečiama šalia stadiono esanti automobilių stovėjimo aikštelė. Joje numatytos 137 vietos lengviesiems automobiliams ir 5 vietos neįgaliesiems. Šalia dabartinio įvažiavimo į aikštelę prie stadiono atsiras 4 vietos autobusams.

Projektuojamas antras išvažiavimas iš automobilių stovėjimo aikštelės prie pėsčiųjų alėjos, vedančios nuo Kvietinių gatvės link miesto parko, leisiantis organizuoti eismą ratu.

Medžiai, esantys tarp Kvietinių gatvės ir automobilių stovėjimo aikštelės bus neliečiami ir žalioji zona bus išsaugota, vertingi medžiai planuojamoje automobilių stovėjimo aikštelėje taip pat bus saugomi.

Projekto rengėjai, statant daugiafunkcį sporto centrą, siūlo kirtis 108 medžius, iš kurių 9 yra geros būklės. Pasak projektuotojų, likę medžiai yra prastos būklės, vieni jų užaugę savaime, o kiti pasodinti chaotiškai, netinkamai prižiūrėti, todėl kai kurie jų yra pavojingos būklės.

Statant daugiafunkcį sporto centrą labai svarbi gyventojų nuomonė. Pastabas ir pasiūlymus projekto rengėjams UAB „Synergy Solutions“ galima reikšti el. paštu arvydasg@ss-exp.com.

Viešas susirinkimas vyks liepos 22 dieną 15 val. Savivaldybės posėdžių salėje, Klaipėdos g. 2, Gargždai.

Su projektu galima susipažinti iš anksto suderinus laiką su Statybos ir infrastruktūros skyriaus patarėja Aiste Daukantiene, tel. +370 697 65 809.

Žymos: | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Gargžduose duris atvėrė „Spiečius“

Trečiadienį Gargžduose duris atverė jau 15-as Inovacijų agentūros bendradarbystės centras „Spiečius“. Centras veiks kaip erdvė, skatinanti regiono verslumą, teikianti nemokamas ...
2024-06-19
Skaityti daugiau

Regionas

Gargžduose koncertuos NATO džiazo orkestras

XXX Klaipėdos pilies džiazo festivalis plečia festivalio geografiją – jo organizatoriai skelbia, kad birželio 27 dieną Gargždų parke pasirodymą surengs ...
2024-06-09
Skaityti daugiau

Regionas

Veiklą pradėjo Klaipėdos rajono savivaldybės sveikatos centras

Nuo birželio 1-osios oficialiai pradėjo veikti Klaipėdos rajono savivaldybės sveikatos centras. Įstaiga įkurta sujungus Gargždų ligoninę ir Gargždų pirminės sveikatos ...
2024-06-03
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This