P0

Spyglys

Trykšte trykšta ilgai slėpti talentai*

Spyglys
2020-07-02


„Klaipėdos „Neptūno“ komandos kapitonas Simas Galdikas ne tik žodžiais, bet veiksmais bando spręsti nemalonumus, susidariusius dėl pasaulį užvaldžiusio koronaviruso pandemijos. Jis buvo apmokytas, kaip naikinti koronavirusą viešajame Klaipėdos transporte, be to, ėmėsi ginti visus sportininkus, kurie dėl masiškai nutraukiamų čempionatų ir varžybų lieka be pajamų šaltinio”.

„Klaipėdos „Neptūno“ komandos kapitonas Simas Galdikas per koronaviruso pandemiją nesėdi sudėjęs rankų ir vis giliau neria į socialinę veiklą. <…> Pirmadienį jau dezinfekavo Klaipėdos Šventojo Pranciškaus Asyžiečio bažnyčią. Be to, krepšininkas aktyviai užsiima kaukių siuvimu ir jų dalijimu”.

„Klaipėdos „Neptūno“ komandos kapitonas Simas Galdikas karantiną išnaudoja kiek įmanoma naudingiau – kasdien treniruojasi namų sąlygomis, dalyvauja įvairiose socialinėse veiklose, o per savo „Facebook“ paskyrą ragina sportuoti ir visus savo sekėjus. Tam reikalui jis net paskyrė savo varžybinius praėjusio sezono „Neptūno“ marškinėlius”.

„Asociacija „Mano miestas Klaipėda“ kartu su krepšinio klubo „Neptūnas“ kapitonu Simu Galdiku pakvietė į neeilinę pramogą – „drive-in“ kiną sėdint automobiliuose”.

„Klaipėdos „Neptūno“ komandos kapitonas Simas Galdikas papildė Sportininkų namų trofėjų kolekciją – padovanojo savo marškinėlius”.

Čia pastarojo meto žiniasklaidos pranešimai, kuriuos skaitant galėjo atrodyti, kad pademija kai kuriuos pakeitė labai smarkiai, ir į gerą.

Bet įtarusis Spyglys seniai galvojo, kad netrukus sužinosim, kur gi čia šuo pakastas. Ilgai laukti neteko ir pystelėjo žinutė: Simas Galdikas – Darbo partijos kandidatas į Seimą Baltijos apygardoje.

Tad dabar jau Simas Galdikas yra ir aktyvus katalikų bendruomenės narys, spaudžiantis ranką naujajam Telšių vyskupui jo priėmime, ir aktyvus kovotojas už Girulių mišką, drąsiai reiškiantis savo poziciją tarp medžių šalia tokių grandų kaip Naglis Puteikis.

Spyglys neabejoja, kad iki spalio atsiskleis dar įvairiausių užslėptų Simo Galdiko talentų, tik spėkit stebėtis. Ir, aišku, tinkamai balsuoti.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2020-07-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt