P0

Švietimas

Klaipėdos universiteto absolventų rankose – diplomai su europiniu ženklu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-07-03


Penktadienį Klaipėdos universiteto aikštėje įteikti visų trijų studijų pakopų – bakalauro, magistro ir daktaro – diplomai.

Studijų baigimą liudijančiais dokumentais džiaugėsi 633 XXIX Klaipėdos universiteto laidos absolventai. Dalis šios laidos diplomus atsiėmė sausio mėnesį, tuomet studijas baigė 198 absolventai.

Švietimo vidus

Ceremonijoje dalyvavo švietimo, mokslo ir sporto viceministras Valdemaras Razumas.

Diplomai įteikti Klaipėdos universiteto Jūros technologijų ir gamtos, Sveikatos, Socialinių ir humanitarinių mokslų fakultetų, Jūros tyrimų bei Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutų studentams.

Labiausiai pasižymėję absolventai už studijų metais atskleistus gabumus, įdėtas pastangas bei džiuginančius rezultatus atsiėmė diplomus su pagyrimu.

Už puikius pasiekimus studentams premijas skyrė universiteto partneriai: UAB „Airplus1 Lituanica”, Klaipėdos pramonininkų asociacija, Klaipėdos valstybinis jūrų uostas, Klaipėdos ROTARY klubas Karalienė Luizė. Nepamiršti ir apdovanoti ir Lietuvos kultūrai šiemet nusipelnę universiteto atstovai.

„Galite didžiuotis, nes esate pirmoji Klaipėdos universiteto laida, kurių diplomuose – Europos universiteto ženklas. Kartu su kitomis penkiomis Europos aukštosiomis mokyklomis kuriame ambicingą Europos universitetą „EU-CONEXUS“. Klaipėdos regionui galime pasiūlyti aukščiausio lygio mokslą ir studijas. Jūs – absolventai – tikrieji universiteto ambasadoriai. Nešate žinią, kad čia įgautos žinios bei patirtis atveria karjeros galimybes ir padeda formuoti ateities pamatus. Prisiminkite, universiteto durys jums – visuomet atviros“, – kalbėjo KU rektorius, prof. dr. Artūras Razbadauskas ir linkėjo sėkmės profesiniame kelyje.

„Ši aukštoji mokykla, viena iš trijų Lietuvos universitetų, priklausančių Europos universitetų tinklui. Tai studijų kokybės ženklas“, – pabrėžė V. Razumas.

Jis pasidalijo žinia, kad Europos molekulinės laboratorijos, vienos didžiausios mokslinės organizacijos Europoje, generalinė direktorė išreiškė norą bendradarbiauti su Klaipėdos universitetu.

„Sulaukiau prašymo pasidalinti universiteto atstovų kontaktais. Pasaulyje pripažintos laboratorijos direktorė mato perspektyvas bendradarbiauti su universitetu jūrų molekuklinės biologijos srityje. Tai darkart atspindi, kad Klaipėdos universitete ne tik studijos, bet ir mokslas– itin aukšto lygio“, – diplomų įteikimo šventėje kalbėjo viceministras.

Pirmąkart diplomų įteikimo šventės metu įteikti diplomai ir mokslų daktarams.

„Man labai pasisekė, kad savąja Alma Mater pasirinkau Klaipėdos universitetą. Čia baigiau bakalauro, magistro, o dabar ir doktorantūros studijas. Klaipėdos universitetas – vartai į pasaulį. Nepraleiskite progos išplaukti į platesnius vandenis“, – kalbėjo Politikos mokslų krypties disertaciją apsigynusi Simona Statneckytė.

Laivo inžinerijos bakalauro studijų programos absolventė Vestina Masiulytė džiaugėsi, kad darbo vietą užsitikrino jau antrame kurse.

„Esu dėkinga, kad mano bakalauro darbas buvo pastebėtas ir įvardintas naudingu miestui. Klaipėdoje turime nuostabų ir vienintelį jūrų uostą Lietuvoje. Čia nuolat trūksta gerų ir kvalifikuotų specialistų: nuo paprasto dokuotojo iki laivo dizainerio”, – sakė ji, pabrėždama, kad laivo inžinerija tikrai nėra tik vyriška profesija.


2020-07-03

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt