P0

Sportas

Padelio turnyrą vadina dovana Klaipėdai

Kasparas Bagdonas, „Atviros Klaipėdos" praktikantas
2020-07-04


Vėjuotą šeštadienio rytą „Vilties“ teniso aikštyne oficialiai atidarytas lauko padelio ir teniso turnyras Adolfo Krizonio taurei laimėti.

Nors dalyviai varžytis pradėjo dar penktadienio popietę, vėliavų pakėlimas vyko tik kitą rytą.

Kasparo Bagdono nuotr.

„Tai yra dovana Klaipėdai. Ne tik miestui, bet ir klaipėdiečiams. Mes dabar visą laiką kalbam apie ligas, kaip jas gydyti. Nereiks gydyti, jeigu mes gyvensime. O tam, kad mes gyventume – reikia žaisti padelio tenisą“ – sveikinimo žodį tarė brolis Benediktas.

Po pranciškonų vienuolio pašventintų vėliavų pakėlimo, renginio organizatorius, buvęs krepšininkas Osvaldas Kurauskas įteikė padėkas Klaipėdos vicemerui Arvydui Cesiuliui, broliui Benediktui Jurčiui, teniso veteranui Adolfui Krizoniui, „Kogas“ teniso klubo prezidentui Artūrui Krasnovui.

Pasak taurės savininko, ši taurė jam buvo įteikta 70-ojo gimtadienio proga. A. Krizonis taip pat dėkojo Artūrui Krasnovui bei Osvaldui Kurauskui už šiemet jam suteiktą garbę.

Kasmetinis turnyras vyksta jau 17-tą kartą. Pernai tenisininkai dėl taurės varžėsi rugsėjo pradžioje Klaipėdos skulptūrų parko teniso kortuose, kuriuos dabar numatoma rekonstruoti.

Varžybos tęsis iki sekmadienio.


  2020-07-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt