P0

Kriminalai ir nelaimės

Patruliai taranavo šviesoforą, gaudyklėje – bėglio automobilis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-07-05


Reidas TV praneša apie sekmadienio ryte uostamiestyje įvykusius  du su kelių eismo taisyklių pažeidimais susijusius incidentus, kuriuose žmonės nenukentėjo.

Skelbiama, jog Neringos patruliai su švyturėlias ir sirenomis iš Kuršių nerijos ryte lydėjo greitosios pagalbos automobilį, kuriuo į ligoninę buvo vežamas ligonis.

Liepų ir H. Manto g. sankryžoje patrulių automobilis „Škoda Octavia” atsitrenkė į šviesoforą (Reidas TV feisbuko nuotr).

„Kortežas į sankryžą įvažiavo degant raudonam šviesoforo signalui, kai staiga iš Liepų g., nuo savivaldybės pusės į sankryžą įvažiavo BMW. Policijos automobilio vairuotojas, vengdamas susidūrimo, pasuko vairą ir ant šaligatvio nuvertė šviesoforą”, – rašoma Reidas TV feisbuko paskyroje.

Teigiama, jog  automobiliai vienas kito nekliudė, incidento dalyviai per avariją nenukentėjo ir esą buvo blaivūs.

Tuo metu apie 5 val. po ilgos pertraukos vadinamojoje gaudyklėje Taikos ir Baltijos pr. sankryžos žiede aptiktas įkritęs BMW.

Atvykus kelių patruliams, automobilyje vairuotojo nebuvo.

Policija pirmadienį pranešė, jog netrukus vairuotojas surastas:  38 metų vyrui nustatytas sunkus –  2,82 prom. – girtumas. Jis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.


2020-07-05

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt