P0

Kriminalai ir nelaimės

Atkuto sukčiai (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-07-07


Po ilgesnės pertraukos vėl apsireiškė sukčiai, prisistatantys policijos pareigūnais.

Pirmadienį Klaipėdos policijoje gautas 89 metų senolės pareiškimas, kad tą pačią dieną tarp 11.30 ir 12.15 val. į namus Reikjaviko g. atėjo asmuo, kuris prisistatė policijos pareigūnu ir sakė turintis patikrinti pinigus. Jam padavus 1040 eurų, asmuo pasišalino.

Tuo metu apie 11 val. Klaipėdoje, Bandužių g. į 81 metų vyro laidinį telefoną paskambino nepažįstamas asmuo, kuris prisistatė policijos pareigūnu ir norėjo patikrinti, ar namuose laikomi pinigai nėra padirbti. Apie 13 val. į pareiškėjo namus atėjęs neva policininkas nurodė senoliui rašyti pareiškimą, o tuo metu iš prieškambaryje esančio stalčiaus paėmė apie 2900 eurų ir pasišalino.

Abiem atvejais policijoje pradėti tyrimai dėl sukčiavimo.


  2020-07-07

  2 komentarai “Atkuto sukčiai”

  1. Reikia pinigus ne namuose laikiti o banko kortelei, kad tu mulkiu pagautų policija, bespredelas, pac 89 metu seniu vogti pozoras

  2. Pagrindiniai žinių ir spaudos žiūrovai, skaitytojai ir yra senoliai…pastoviai apie tokias sukčiavimo schemas pranešama ir jie vistiek pasimauna….Niekaip nesuprantu kaip taip…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt