P0

Regionas

„Kino karavanas“ kelionę po Lietuvą pradėjo nuo Palangos tilto

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-07-07


Liepos 6 d. paplūdimyje prie Palangos tilto giedant Tautišką giesmę atidarytas septintus metus vyksiantis projektas „Kino karavanas“.

Festivalis „Kino pavasaris“ ir partneris TV3 šią vasarą šalies miestuose surengs apie 30 nemokamų lauko seansų. Jų metu bus parodyti tokie metų hitai kaip „Parazitas“ ir „Kristaus kūnas“.

Organizatorių nuotr.

„Šios vasaros kino kelionę pradėjome drauge su žiūrovais giedodami himną. Taip ne tik paminėjome Valstybės dieną, bet ir įprasminome šių metų „Kino karavano“ žinutę „Kinas jungia“. Keliaudami su filmais po šalį priešais ekraną suburiame vietines bendruomenes ir padedame joms užmegzti pokalbius rūpimomis temomis. Žiūrint filmą gražiausiose miestelio viešose vietose užgimęs bendrystės jausmas neleidžia jaustis vienišam. Ne veltui projektą Palangoje atidarėme su Marijos Kavtaradzės kelio filmu „Išgyventi vasarą“, kuris pasakoja apie jaunų žmonių emocinę sveikatą“, – pranešime spaudai cituojama „Kino pavasario“ vykdomoji direktorė Agnesta Filatovė.

Šių metų projekto repertuare – filmai visai šeimai: nuoširdi istorija „Suteik man sparnus“, nuotykių animacija „Garsioji meškinų invazija į Siciliją“ ir šeimų pamiltas „Moliūgėlio gyvenimas“. Taip pat bus parodyta šių metų „Kino pavasarį“ atidariusi drama „Proksima“, geriausiai žiūrovų įvertintas lenkų hitas „Kristaus kūnas“ ir kultinis „Parazitas“.

Liepos 18 d. 22 val. „Kino karavanas” atvyks į Gargždų Jaunimo vasaros estradą.

Liepą ir rugpjūtį „Kino karavanas“ dar lankysis Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Jonavoje,  Švenčionyse, Švenčionėliuose, Pabradėje ir kituose Lietuvos miestuose.

Laukiantiems seansų po atviru dangumi patariama sekti vietinę žiniasklaidą, „Kino karavano“ feisbuko paskyrą bei „Kino pavasario“ svetainėje talpinamas naujienas. Organizatoriai informuoja, kad kai kurių seansų metu žiūrovai bus fotografuojami, o nuotraukos naudojamos projekto komunikacijoje.


2020-07-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt