P0

Švietimas

Klaipėdos pramonininkų asociacija įteikė stipendijas absolventams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-07-08


Nuo automatinės raktų apskaitos sistemos iki laivo sraigto ir taršos mažinimo. Tokie įvairiapusiai šiemet buvo uostamiesčio aukštųjų mokyklų studentų baigiamieji darbai, įvertinti Klaipėdos pramonininkų asociacijos (KPA) vienkartinėmis stipendijomis.

Klaipėdos pramonininkų asociacija stipendijas uostamiesčio studentams teikė jau 13 kartą. KPA nuotr.

KPA tęsia tradiciją vienkartinėmis stipendijomis apdovanoti aukštąsias uostamiesčio mokyklas baigiančius studentus, savo darbuose nagrinėjančius aktualias mūsų miesto temas.

„Šiomis stipendijomis siekiame skatinti studentus domėtis bei savo darbuose nagrinėti Klaipėdos miesto ir regiono verslo ir ekonominės plėtros aktualijas, galimybes ir perspektyvas, o taip pat remti pažangius ir visuomeniškai aktyvius studentus“, – sakė KPA prezidentas Egidijus Mockus.

Po dvi stipendijas asociacija skiria Klaipėdos universiteto, LCC tarptautinio universiteto, Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos ir Socialinių mokslų kolegijos absolventams.

Kartu su mokslo baigimo diplomais KPA stipendijos jau įteiktos visiems, išskyrus LCC tarptautinio universiteto studentus, kuriems diplomų teikimo šventė nukelta į metų galą.

Stipendijas teikęs ir KPA viceprecidentas Aloyzas Kuzmarskis sakė suprantantis jaunuolius, viltingai žvelgiančius į viliojančius tolius, tačiau ragino prisiminti, kad Klaipėda – jų gimtasis uostas, visada laukiantis ir kviečiantis grįžti namo.

KPA stipendijas uostamiesčio studentams teikė jau 13 kartą.

ŠIEMET ĮTEIKTOS STIPENDIJOS

Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla:

Audriui Gadeikiui už bakalauro baigiamąjį darbą ,,Inovatyvių technologijų pritaikymas Klaipėdos jūrų uosto krovinių kompanijos grūdų terminale, siekiant sumažinti oro taršą Klaipėdos mieste“.

Laurynui Macikui už bakalauro baigiamąjį darbą „Žemsiurbės „Lange Wapper“ energetinių įrenginių eksploatavimas ir varomosios sistemos modernizavimas remonto Klaipėdos uoste metu“.

Klaipėdos valstybinė kolegija:

Vaidotui Domarkui už bakalauro baigiamąjį darbą „Klaipėdos valstybinės kolegijos Technologijų fakulteto automatinės raktų apskaitos projektas“.

Sauliui Šlepavičiui už bakalauro baigiamąjų darbą „Besisukančių įrenginių gedimų prevencinės sistemos projektas“.

Klaipėdos universitetas:

Vestinai Masiulytei už bakalauro baigiamąjį darbą „Laivo sraigto gamybos proceso taikant adityvines technologijas tyrimas“.

Robertui Jurkui už magistro baigiamąjį darbą „LSTM giliųjų neuroninių tinklų tyrimas laivo eigos prognozavimui naudojant didžiuosius laivo duomenis“.


  2020-07-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt