P0

Politika

Pajūryje Lietuvos žaliųjų partijos kandidatas į Seimą – Dovydas Petrošius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-07-09


Spalį vyksiančiuose Seimo rinkimuose dalyvaus palangiškis Dovydas Petrošius, Eksemigrantų asociacijos prezidentas. Kandidatą Mėguvos vienmandatėje apygardoje kels Lietuvos žaliųjų partija, kurios skyriui Palangoje ir vadovauja kandidatas.

„Mano apsisprendimą dalyvauti Seimo rinkimuose lėmė chaosas dabartinėje politinėje arenoje ir iš aplinkos kylantis paskatinimas atstovauti savo idėjas ne tik kaip aktyviam piliečiui ar nevyriausybinės organizacijos vadovui, bet ir siekti jų įgyvendinimo politiniu lygiu“, – teigia kandidatas.

Anot Lietuvos žaliųjų partijos pirmininko Remigijaus Lapinsko, D. Petrošius yra kompetentingas ir savo įsitikinimams ištikimas jaunas politikas.

„Dovydas vos metus vadovauja Palangos skyriui, tačiau nuo pat pradžių demonstravo išskirtinį aktyvumą ir sugebėjo pajūryje išjudinti dešimtmečius nesprendžiamas ekologines problemas. Būtent tokių žmonių ir reikia Lietuvos politikai“, – sako R. Lapinskas.

D. Petrošius gimė ir užaugo Palangoje, 10 metų praleidęs užsienyje sugrįžo dirbti ir gyventi į pajūrį, įkūrė Eksemigrantų asociaciją.


2020-07-09

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt