P0

Fotoreportažai, Miestas

„Mano miestas Klaipėda” įžengė į 12-uosius metus (3)

Saulė Rudytė, „Atviros Klaipėdos" praktikantė
2020-07-13


Pirmadienio vakarą Šiaurės rage asociacija „Mano miestas Klaipėda” paminėjo 11-ąją savo gimtadienį.

Mato Mačiulskio nuotr.

Jo metu buvo įteiktas ordinas „Už meilę Klaipėdai” bei pasikeitė asociacijos prezidentai – kadenciją pabaigęs asociacijos vadovas Remigijus Žiogas savo regalijas perdavė Teresei Žorniakienei.

„Karantino metu labai nenorėjome šokti aukščiau bambos, nes mūsų veikla visai kitokia, mes esame aktyvesni, kai yra leidžiama socializuotis, esame aktyvūs renginiuose ir geruose darbuose Klaipėdai, todėl mums tai buvo labai didelis išbandymas, skatinome visus savo partnerius aukoti medikams, skatinome visą informacijos sklaidą, buvome dalimi partizaninio marketingo. Pats asmeniškai vežiojau kaukes pareigūnams, todėl mūsų akimis tikrai nesėdėjome sudėję rankas, stengėmės išgyventi tokį laikotarpį. Žinoma, nukentėjo mūsų produktyvumas, reikėjo bendrauti per „Zoom“ programėlę, organizuoti renginius, seminarus, posėdžius nuotoliniu būdu. Su Terese dirbame kartu jau 7 metus ir aš neįsivaizduoju tinkamesnio žmogaus šiam titului, jaučiuosi saugus perduodamas prezidento postą jai“, – sakė R. Žiogas.

T. Žorniakienė teigė, jog bandys organizaciją „stiprinti iš vidaus”.

„Šie metai uoste bus jaunimo metai, todėl stengsimės koncentruotis daugiau ir į jaunesnes kartas”, – sakė naujoji prezidentė, pasidžiaugusi stipria komanda.

Ordiną „Už meilę Klaipėdai” gavęs Klaipėdos universitetinės ligoninės traumatologas Audrius Muižys sakė manąs, kad tai – apdovanojimas visai medikų bendruomenei. Medikas teigė tikįs, kad visos įsisenėjusios problemos bus įveiktos ir mieste bus dar viena moderni ligoninė.

„Ačiū už pasitikėjimą, ačiū už palaikymą, ačiū už viską. Dar kartą pasikartosiu, tai apdovanojimas ne man, tai apdvanojimas mums visiems už žodžio laisvę, už apsisprendimą geriems pokyčiams, už tiesą! Kol Jūs visi esat – pasaulis visada judės tik į priekį bei kasdien bus vis geresnis. Ačiū!”, – vėliau savo „Facebook” paskyroje rašė A. Muižys, aktyviai ir viešai reiškęs savo poziciją apie situaciją, susiklosčiusią jo darbovietėje COVID-19 pandemijos metu.

Gimtadienio šventės metu savo dainas klaipėdiečiams dovanojo Vilius ir Violeta Tarasavovai, Juozas Butnorius, Deividas Bastys ir Stepas Januška.

Mato Mačiulskio nuotr.


  Miesto straipsnių vidus

  Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

  2020-07-13

  3 komentarai “„Mano miestas Klaipėda” įžengė į 12-uosius metus”

  1. AvatarLAIVAS KURŠIS (IP: 51.75.52.118)

   1. Laivas SŪDUVIS stovės prie Pilies tilto, Dangės kairėje krantinėj. REGATOS vietoj.

   2. Laivas „SŪDUVIS” bus „UŽKONSERVUOTAS”, o ne „NURAŠYTAS”.

   Tiems, kas skaito komentarus tinklaraštyje ir jau žino kur Smiltynėje stovi „NURAŠYTAS” laivas „KOLYMA”,
   rekomenduojame nuvykti dar į Klaipėdos geležinkelio stotį ir apžiūrėti „UŽKONSERVUOTĄ” juodą garvežį… …

  2. AvatarBob (IP: 85.206.30.36)
  3. AvatarMano miestas (IP: 88.119.156.187)

   tai ne asociacija, o miesto valdančiųjų dosniai remiamas pigus piarinis pašarinis lesalas miesto narodui. Tiesa, už miesto biudžeto lėšas ir tas narodas ne sočių “politkultūrininkų” garde, o už tvorų ir STOP juostų – MANO MIESTAS, tai gryna tiesa.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt