P0

Vasara

Klaipėdos paplūdimyje – netradicinio sporto festivalis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-07-14


Šį šeštadienį 2-osios Melnragės paplūdimyje vyks unikalus paplūdimio festivalis, kuriame nemokamai netradicinėse sporto rungtyse bei veiklose savo jėgas galės išbandyti ir maži, ir dideli.

Festivalis pajūryje. Organizatorių nuotr.

Netradicinio sporto paplūdimio festivalį organizuoja projektas „Klaipėda – Europos jaunimo sostinė 2021“ su partneriu sveikatingumo studija „Ginsvė“.

Organizatoriai kviečia jaunimą bei šeimas su vaikais. Mažieji galės dalyvauti vandens šautuvų mūšyje, linksmosiose estafetėse, „lauko virtuvėlėje“, kur karaliaus smėlio ir vandens tešlos, bus statomi ugnikalniai ir sunkvežimių trasos, taip pat galės išlaisvinti lede užšaldytus jūrinius gyvūnus.

Jaunoms mamytėms vyks šokiai su kūdikiais, kuriuos ves Joimove baby. Suaugusieji bus kviečiami į rankšluostinį tinklinį, virvės traukimą vandenyje, bėgimą „Nešu porą“, linksmąjį kvadratą, lėkščiasvydį ir t.t.

Renginio metu bus galimybė pabandyti skrosti bangas su banglente. Tiesa, vietų skaičius yra ribotas, todėl būtina registracija. Tačiau tai unikali galimybė nemokamai užšokti ant bangos su „SURF LIFE LT“ profesionalais. Apranga ir įranga bus pasirūpinta.

Festivalio metu vyks „Klaipėda – Europos jaunimo sostinė 2021“ regbio Grand taurės turnyras. Taip pat Melnragės paplūdimyje galėsite ne tik pamatyti, kaip žaidžiamas paplūdimio tenisas, bet ir patys išbandyti šią dinamišką ir azartišką sporto šaką. Treniruotę ves Klaipėda Beachvolley Club treneriai.

Renginys prasidės 10 val. Daugiau informacijos: www.chooseklaipeda.eu.


  2020-07-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt