P0

Sportas

„Neptūnas” atsiriboja nuo politinės Simo Galdiko veiklos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-07-14


Klaipėdos krepšinio klubas „Neptūnas“ pranešė, jog atsiriboja nuo bet kokių Darbo partijos kandidatu artėjančiuose Seimo rinkimuose tapusio jo krepšininko Simo Galdiko veiksmų ir sprendimų, kurie yra priimami ir susiję su politine veikla.

„Gerbiame Simo apsisprendimą ir norą savo ateitį sieti su politika. Negalime įtakoti ar kitaip žaboti jo pasirinkimų. Su juo esame pasirašę dvejų metų kontraktą ir tikimės, kad Simas, visų pirma, parodys atsidavimą aikštelėje ir sirgaliams“,– tinklalapiui „bcneptunas.lt“ sakė klubo sporto direktorius Dainius Vaitelis.

Pranešime pabrėžiama, jog klubas yra politiškai neutrali organizacija ir neremia kokios nors vienos politinės jėgos ar kandidatų.

S.Galdikas su pertraukomis Klaipėdos miesto komandoms atstovavo 12 sezonų, o pastaruosius du sezonus nešiojo „Neptūno“ kapitono raištį.

Klaipėdos „Neptūnas“ su 33-ejų vidurio puolėju yra pasirašęs kontraktą iki 2022-ųjų.


2020-07-14

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt