P0

Sportas

Pirmajame kiokušin karate seminare dalijosi patirtimi

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-07-14


Klaipėdiečių sporto klubas „Okinava“ praneša organizavęs pirmąjį Lietuvoje kiokušin karate kvalifikacijos tobulinimo seminarą, kurį finansavo Sporto rėmimo, Švietimo mainų ir Centrinės projektų valdymo agentūros paramos fondai. Seminare dalyvavo 50 trenerių ir sportininkų iš daugiau nei 15 Lietuvos kiokušin karate klubų.

Organizatorių nuotr.

Sporto klubo „Okinava“ prezidentė Diana Mačiūtė, turinti per 25 metų sportinės patirties, apsigynusi 4 DAN juodąjį diržą, iškovojusi Pasaulio ir Europos čempionės vardą bei 2019 metais Klaipėdoje laimėjusi metų trenerės nominaciją, seminaro metu turėjo pagrindinį tikslą – pasidalinti asmeniškai sukurtos technikos mokymo ir mokymosi metodikomis, varžybinės patirties pojūčio bei praktikos taikymo būdais bei perteikti savo sukauptas žinias seminaro dalyviams.

Seminaro dalyviai pirmoje programos dalyje bandė netradiciniais mokymo metodais perteikti savo žinias vieni kitiems, rasti bei panaudoti tikslingus žodžius technikos elementų išryškinimui. Vyko kūrybingumo skatinimas.

Antroje dalyje taikyta įvairi sportinė įranga, kurios pagalba karate veiksmai buvo atliekami neįprastais, bet įdomiais ir efektyviais metodais. Pateiktas kitoks pasiruošimo kvalifikaciniams diržų egzaminams ar varžyboms pasiruošimo būdas.

Trečioje dalyje vyko atvira diskusija, buvo analizuojama įvairių čempionatų ir varžybų vaizdinės medžiaga. Taip pat salėje buvo surengta varžybinė aplinka ir suteikta galimybė teisėjauti vieni kitiems tiesiogiai diskutuojant bei analizuojant varžovų technikos elementus.

„Puikus seminaras. Turbūt pirmas toks, kurio metu buvo daug dėmesio skiriama vaikų treniravimo metodikai”, – teigė Inga Mikštaitė, 11 kartų Europos čempionė bei Pasaulio absoliučios svorio kategorijos vicečempionė, atstovaujanti karate klubui „Kariai“ iš Kauno.

Kita kaunietė, karate mokyklos „Shori“ atstovė Lolita Rubinienė dėkojo organizatoriams už seminarą, kuris, jog teigimu, buvo kupinas įspūdžių ir teigiamų emocijų bei labai naudingas.


2020-07-14

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt