P0

Spyglys

Jūros šventė tikrai bus kitokia* (2)

Spyglys
2020-07-15


Vyriausiasis Jūros šventės organizatorius, konservatorių pastaruoju metu itin mylimas Romandas Žiubrys ne kartą jau sakė žiniasklaidininkams, kad ši fiesta šiemet bus kitokia.

Pagaliau paaiškėjo, koks gi bus tas kitoniškumas. Ir ne COVID-19 pagimdytuose apribojimuose, pasirodo, esmė.

Ėmė ir paskelbė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos viršūnės, kad Mėguvos apygardoje, kurios sudėtyje yra ir Palanga,  kandidatuos nepartinis kretingiškis Romandas. Po šios žinios bent jau Spygliui tapo aišku, kad šiemet Jūros šventė transfomuosis į festivalį Naisių vasara 2020, kuris dėl pandemijos šią vasarą neįvyko.

Ir žiūrėk, gal ta proga sulauksime Klaipėdoje premjero. Tik bokalo normalaus alaus, kaip norėtų vienas Seimo liberalas, jis tokiu atveju vis tiek nepakeltų, nes Naisų vasara ir tokie dalykai juk visiškai  nedera.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2020-07-15

  2 komentarai “Jūros šventė tikrai bus kitokia*”

  1. AvatarT (IP: 86.100.133.193)

   Naisiai keliasi į Klaipėdą, nors pagal švenčių lygį jie seniai jau čia. Nors miesto tarybai ir savivaldybei jis labai įtinka.

  2. AvatarSkvernelis persigalvojo (IP: 78.57.195.187)

   DELFI primena, kad 2017 metų balandžio 27 dieną tiesioginėje „Žinių radijo“ laidoje „Pozicija“ S. Skvernelis tvirtino, jog Jūros šventės metu vakarais mieste vyksta masinės muštynės ir šeimoms su vaikais nesaugu lankytis šiame renginyje.

   „Tą pačią Jūros šventę paminėjo, viskas tvarkoj, alus yra… Jūs pažiūrėkite, kokia ta šventė yra, kas vakarais ten darosi. Tai praktiškai ten su vaikais, šeimomis nebeišeisi. Nes yra muštynės masinės, policijos akcijos ir panašiai.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt