P0

Transportas

Klaipėdos autobusų parkas vežios „Aurum 1006 km lenktynių“ žiūrovus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-07-15


Uostamiesčio savivaldybės valdoma UAB Klaipėdos autobusų parkas (KAP) šį savaitgalį padės Palangos gyventojams ir miesto svečiams nemokamai nuvykti į „Aurum 1006 km lenktynes“.

Domo Rimeikos nuotr.

Kasdien iš Vytauto gatvės, iš stotelės šalia senosios Palangos autobusų stoties, į lenktynių miestelį ir atgal kursuos du KAP elektriniai autobusai „Dancer“. O dar vienas elektrobusas veš lenktynių žiūrovus nuo Palangos arenos iš S. Dariaus ir S. Girėno gatvės.

Taip pat varžybų organizatoriai yra numatę, kad naujausias klaipėdiečių pirkinys – elektra varomas autobusas „Dancer“ – susigrums traukos lenktynėse, vadinamajame drage, su 30 metų senumo dyzeliniu autobusu. Prie senojo autobuso vairo sės lenktynininkas Darius Jonušis, o elektrinį vairuos jo sūnus, irgi profesionalus lenktynininkas, Justas Jonušis.

„Manau, kad tokia rungtis tūkstantinei varžybų auditorijai ir žiūrovams prie televizoriaus ekranų bus puiki proga išvysti pasaulyje įvykusią viešojo transporto revoliuciją – palyginti senuką riaumojantį ir dūmais apsipilantį dyzelinį monstrą su analogiško dydžio begarsiu ir nė vienos suodžių dulkelės neišleidžiančiu pirmuoju mūsų šalyje pagamintu elektriniu autobusu“, – pranešime spaudai cituojamas Vaidas Ramanauskas, KAP generalinis direktorius.

„Aurum 1006 km lenktynių“ renginiai Palangoje prasidės šį ketvirtadienį nuo 14 valandos. Ketvirtadienį po lenktynininkų treniruočių, apie 18 val., vyks jau minėtos traukos lenktynės , o penktadienį startuos pagrindinės galingiausių automobilių ir tituluočiausių šalies lenktynininkų varžybos.

KAP autobusai kursuos ketvirtadienį-šeštadienį nuo 10 val. kas pusvalandį iki varžybų pabaigos. Kelionė jais bus nemokama.


2020-07-15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt