P0

Verslas

Aludarių dienos festivalio šiemet nebus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-07-16


Bendrovė „Švyturys-Utenos alus“ pranešė, kad tradicinis Klaipėdoje vykdavęs Aludarių dienos festivalis šiemet nebus rengiamas.

„Šiemet pasaulį sukaustęs Covid-19 viruso proveržis stipriai palietė daugelį verslo sektorių, ne išimtis ir aludariai. Nors mes, būdami šalies gėrimų pramonės lyderiu, jau kelerius metus iš eilės kasmet liepos 18 d. Klaipėdoje švenčiame Tarptautinę aludarių dieną, šiais metais dėl vis dar išliekančios viruso plitimo rizikos, nusprendėme nerizikuoti kiekvieno darbuotojo ir visuomenės nario sveikata, todėl priėmėme nelengvą, tačiau šiuo metu visų gerovei labai svarbų vidinį sprendimą – šių metų aludarių dienos festivalį atšaukti. Tradicija tapęs aludarių renginys kasmet sulaukdavo didelio visuomenės susidomėjimo ir aktyvaus įsitraukimo, nes liepos 18 d. uostamiestyje šią šventę pasitikdavome su rekordiniu svečių skaičiumi, įdomiomis degustacijomis, kokybiška muzika ir virtuvės meistrų atradimais. Nors alaus kultūros puoselėjimas, atsakingo vartojimo skatinimas išlieka vienu iš įmonės tikslų, tokiomis susiklosčiusiomis rizikingomis aplinkybėmis, pirmiausia, mes atsižvelgiame ne į pelno siekį, o visuotinės gerovės užtikrinimą, todėl šios vasaros Tarptautinę aludarių profesijos šventę nukeliame į kitus metus”, – pranešime cituojamas įmonės vadovas Rolandas Viršilas.


  2020-07-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt