P0

Regionas

Neringoje per tris dienas surasta 10 pavogtų dviračių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-07-16


Neringos policijos pareigūnai praneša, kad kurorte per pastarąsias savaites pavogta daugiau kaip 10 dviračių ir du elektriniai paspirtukai.

Kaip jau skelbėme, praėjusią naktį, kaip įtariama, vogti dviračiai rasti krovininio automobilio „Renault Trafic“ salone, kurį pareigūnai sustabdė Purvynės g. Nidoje. Automobilį vairavęs 29 metų vyras ir kartu važiavusi 30-metė moteris uždaryti į areštinę.

Sulaikytiesiems dėl vagysčių pareikšti įtarimai. Jie yra anksčiau teisti, vyras – ne vieną kartą.

Tęsdami dviračių vagysčių tyrimą, apklausę liudytojus ir atlikę kratą viename buvusios garažų bendrijos pastate Purvynės g., rūsyje, pareigūnai aptiko dar penkis, kaip įtariama, vogtus dviračius. Tad per tris dienas Neringos policininkai surado visus pastaruoju metu kurorte ilgapirščių galimai nugvelbtus dviračius.

Pasak policijos pareigūnų, vagių grobiu dažniausiai tampa neprirakinti, palikti be priežiūros arba labai brangūs dviračiai. Todėl pareigūnai primygtinai gyventojų ir atvykusiųjų poilsiauti prašo saugoti, net ir trumpam be priežiūros nepalikti savo daiktų. Dviračius patariama statyti, būtinai prirakinti atvirose, gerai matomose vietose, dar geriau – ten, kur filmuoja vaizdo kameros arba užrakinamose patalpose, neprieinamose pašaliniams asmenims.

Visgi minėtieji dviračiai buvo prirakinti namo laiptinėje, kaip ir dar keli, anksčiau pavogti Nidoje ir Palangoje.

Taip pat žmonės raginami vertingus daiktus žymėti– jei prarasti daiktai buvo pažymėti, pareigūnai daug greičiau juos gali sugrąžinti teisėtiems savininkams. Be to, nuo šių metų sausio 1 d. daiktus pažymėti galima per kelias minutes, neišeinant iš namų – interneto svetainėje www.pazymetas.lt.

O pastebėjusius ką nors įtartina ar turinčius naudingos informacijos, prašoma informuoti policiją www.epolicija.lt arba telefonu 112.


  2020-07-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt