P0

Spyglys

Valdžia gadina ir šoferius?* (3)

Spyglys
2020-07-16


Nepraėjo nė keturiolika mėnesių, kai buvęs vyriausiasis miesto šoferis Gintaras Neniškis buvo pasodintas į aukščiausią administracinį Klaipėdos postą, ir žmogus pasikeitė taip, kad jo nebeatpažįsta net buvę artimiausi bendražygiai.

Net juodžiausiame košmare transportininkai negalėjo susapnuoti, kad vienas iš dabartinės miestelio viešojo transporto sistemos architektų ims ir patvirtins Jūros šventės dienoms, ko gero, pačią žiauriausią eismo schemą ne tik užkietėjusiems motorhedams, bet ir viešojo transporto keleiviams: tuo metu, kai Šilutės plentas remontuojamas iš peties, nuspręsta ne tik tradiciškai uždaryti Tiltų gatvę, bet ir prekeiviams atiduoti visą Pilies gatvę.

Kita vertus, kuo aukščiau sėdi, tuo plačiau matai. Tad Spyglys svarsto: gal žmogus pamatė, kad ši Jūros šventė yra unikaliausia galimybė įgyvendinti radikaliausią darnaus judumo planą – priversti visus išlipti ne tik iš automobilių, bet ir iš autobusų? Bet kaip tokiu atveju į akis ir akinius buvusiems kolegoms reiks pažiūrėti?

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2020-07-16

  3 komentarai “Valdžia gadina ir šoferius?*”

  1. Avatarhihi. (IP: 79.133.254.0)

   Tai kad niekad jam tie autobusai ir keleiviai nerūpėjo. Rūpėjo skaičiukai.

  2. AvatarT (IP: 86.100.133.193)

   Nevykėlis ir tiek.

  3. Avatar??? (IP: 88.119.136.56)

   Pervargo žmogus nuo didelio krūvio, neatlaiko, gal priedo už jį nebemokėti ?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt