P0

Regionas

„Mars Lietuva“ investavo 1,2 mln. eurų į gamybos modernizavimą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-07-17


Šiemet investavusi 1,2 mln. eurų, Gargžduose įsikūrusi maisto augintiniams gamykla „Mars Lietuva“ baigė modernizuoti gamybos proceso dalį, kurioje produkcija ruošiama sterilizavimui.

Gamyklos nuotr.

„Trys gamybos linijos šiame taške, kuriame produkcijos maišeliai sudedami į padėklus sterilizavimui, jau buvo iki šiol modernizuotos. Dabar automatizavimo įrenginį baigėme diegti ir ketvirtojoje linijoje, kur iki šiol dar reikėjo fizinio darbuotojų indėlio“, – pranešime žiniasklaidai pažymi „Mars Lietuva“ generalinė direktorė Aušra Žemaitienė.

Iš viso nuo 2010 m. į gamybos linijų dalies, kurioje produkcija ruošiama sterilizavimui, modernizavimą įmonė investavo apie 6,5 mln. eurų.

Prie įrenginio, kuris leido modernizuoti šią dalį gamybos proceso, sukūrimo didele dalimi prisidėjo pačios „Mars Lietuva“ inžinieriai.

„Atsiradęs Gargžduose, dabar šis įrenginys tapo savotišku standartu ir kitose „Mars“ korporacijos gamyklose pasaulyje, pavyzdžiui, yra įdiegtas maisto augintiniams gamykloje Brazilijoje, Austrijoje, Lenkijoje ir kitose šalyse“, – sako A. Žemaitienė.

Per parą „Mars Lietuva“ gamykloje Gargžduose pagaminama beveik 300 tonų maisto gyvūnams augintiniams.

2019 metais „Mars Lietuva“ investicijos į ilgalaikį materialųjį turtą iš viso sudarė 8,8 mln. eurų, daugiausia investuota į gamybinių pajėgumų didinimą – gamybinių patalpų plėtrą, gamybos linijų modernizavimą, darbo aplinkos gerinimą.

INFORMACIJA

UAB „Mars Lietuva“ yra tarptautinės bendrovės „Mars, Incorporated“ antrinė įmonė, veikianti Lietuvoje nuo 1993-iųjų metų. Gargžduose bendrovė turi maisto gyvūnams augintiniams gamyklą, o Vilniuje pardavimų ir rinkodaros padalinį. Šiuo metu įmonėje „Mars Lietuva“ dirba apie 800 darbuotojų.


  2020-07-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt