P0

Sportas

Klaipėdietis Lenkijoje finišavo dvidešimtuke

Kaspras Bagdonas, „Atviros Klaipėdos" praktikantas
2020-07-19


Liepos 15-18 dienomis Lenkijoje vykusiose varžybose „Klaipėdos“ dviračių komandos narys Justas Beniušis bendroje įskaitoje užėmė 17-ą vietą. Tačiau varžybose neapsieita be tragedijų – jų metu žuvo motociklininkas.

Justas Beniušis. Tomo Gaubio nuotr.

Netoli Varšuvos varžėsi 147 dviratininkai iš 25 komandų, tarp kurių buvo ir dvi nacionalinės rinktinės – Vokietijos bei Slovakijos. Savo jėgas išbandė sportininkai iš 16 skirtingų valstybių.

Varžybas sudarė keturi etapai, po vieną etapą kiekvieną dieną. Trasa – bendrojo naudojimo keliai, kurių nebuvo galimybės visiškai izoliuoti. Varžybos vyko 21 km ilgio ratais.

Pirmasis etapas baigėsi likus 30 km iki finišo linijos dėl tragiškos avarijos.

„Sankryžoje buvo sustabdyti visi pašaliniai eismo dalyviai, kol pravažiuos dviratininkai ir juos lydintis transportas. Tačiau motociklo vairuotojas nekreipė dėmesio į draudimus ir nepastebėjęs policijos pareigūno gestų, liepiančių stoti, kirto sankryžą. Čia jis susidūrė su dviračius lydėjusiu mikroautobusu. Motociklininkas žuvo vietoje“, – pasakojo J. Beniušis.

Antrame etape klaipėdietis finišavo 9-as, trečiame – 38-as, o ketvirtą užbaigė 121-oje vietoje. Taškų įskaitoje jis užėmė 20-tą vietą.

„Ketvirtą etapą norėjau užbaigti kiek galima geriau ir užimti kuo aukštesnę vietą, bet įvyko incidentas – likus vos porai kilometrų iki finišo linijos įvyko masinė dviratininkų griūtis, į kurią patekau ir aš“, – paskutinio etapo rezultatus komentavo dviratininkas.

Komandų klasifikacijoje „Klaipėda“ užėmė 10-ą vietą. Be J. Beniušio, komandai atstovavo Denas Masiulis, Gediminas Bagdonas, Mantas Januškevičius, Aristidas Kelmelis ir Rokas Kmieliauskas.


  2020-07-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt