P0

Svarbu, Verslas

Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje – dar viena gamykla (2)

Virginija Spurytė

Virginija Spurytė
2020-07-20


Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje planuojama dar viena gamykla, kurioje bus daugiau nei 50 darbo vietų. Tačiau gamyklą planuojanti bendrovė naujų darbuotojų kol kas nesižvalgo.

Projektuotojų vizualizacija.

Klaipėdos savivaldybė paviešino projektinius pasiūlymus, kuriais informuojama, jog Klaipėdoje, Verslo g. 8, planuojama statyti gamybos paskirties pastatą.

Projekto užsakovė ir statytoja – bendrovė „Baltic Comri Technologies“, o projektinius pasiūlymus parengė UAB „Archko“ (projekto vadovas – Rolandas Rakevičius).

Teritorija, kurioje planuojamos statybos, yra uostamiesčio rytinėje dalyje, Klaipėdos laisvojoje zonoje (LEZ)

Sklype Verslo g. 8 planuojama pastatyti naują gamybos paskirties pastatą ir kiemo aikštelę.

Projektiniuose pasiūlymuose nurodoma, jog projektuojamas gamybinės paskirties pastatas yra 1901 kv. m bendro ploto su 2 aukštų administracine dalimi. Pastato aukštis – 8,6 m.

„Įmonėje numatoma surinkinėti laidų ir kabelių rinkinius įvairioms pramonės šakoms. Taip pat surinkinėti elektros valdymo bei paskirstymo skydus“, – rašoma projektiniuose pasiūlymuose.

Verslo straipsnių visus kompas

Projektuotojų vizualizacija.

Įvažiavimas į teritoriją projektuojamas iš Verslo gatvės, sklype numatoma įrengti iki 50 vietų automobilių stovėjimo aikštelę darbuotojams. „Pastate numatoma iki 50 darbuotojų gamyboje ir 10 administracijoje“, – teigiama projektiniuose pasiūlymuose.

Juose nurodoma, jog gamyklos pastato fasadų apdailai siūloma naudoti tamsiai pilkas (grafito spalvos) daugiasluoksnės fasadines plokštes, įvedant vertikalius raudonos spalvos akcentus (įmonės logotipo spalvos), o langų, durų rėmai, apskardinimo bei metalo elementai bus tamsiai pilki.

Projektuotojų vizualizacija.

Bendros Lietuvos ir Danijos kapitalo įmonė „Baltic Comri Technologies“, atliekančios elektroninių kabelių surinkimo darbus, direktorius Romanas Kneita vylėsi, jog nauja gamykla pradės veikti kitų metų pavasario pradžioje.

„Planas yra pastatyti kitų metų vasarį ar kovą, bet planai ne visada pasitvirtina. Žinoma, norime kuo greičiau,jei pasiseks, jei niekas neužklius, nes juk įvairių dalykų gali pasitaikyti. Kol kas pradžia yra tikrai intensyvi“, – „Atvirai Klaipėdai“ teigė R. Kneita.

Jis tvirtino, jog bendrovė naujos veiklos neplanuoja – naujoje gamykloje darys tai, ką ir dabar daro. „Tiesiog dabar patalpas veiklai nuomojamės, o norime turėti savo pastatą ir jį persikelti, kad nebereikėtų nuomos mokėti“, – tvirtino R. Kneita

Todėl bent kol kad įmonė neplanuoja priimti ir naujų darbuotojų: „Perkelsime savo darbuotojus, o toliau žiūrėsime pagal galimybes, gal ir plėsimės“.

R. Kneitos teigimu, investicijos į naują gamyklos pastatą sieks apie 1 mln. eurų.

Rekvizitai.lt duomenimis, šiemet gegužę bendrovėje „Baltic Comri Technologies“ dirbo 88 darbuotojai, kurių vidutinis atlyginimas buvo 1200 eurų. Bendrovės pardavimo pajamos siekia iki 2 mln. eurų per metus.


  2020-07-20

  2 komentarai “Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje – dar viena gamykla”

  1. AvatarVėjai (IP: 88.119.136.56)

   Nieko sau investicija : minus 38 darbuotojai…

   • AvatarRobotozacija (IP: 86.100.21.85)

    Negrai irgi buvo nepatenkinti kai į laukus išvažiavo traktoriai.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt