Rekordiniai Klaipėdos veteranų pasiekimai – geriausi pasaulyje

Sportas

Vilniuje vykusio Lietuvos lengvosios atletikos meistrų (veteranų) čempionato metu pasiekta trylika Lietuvos rekordų. Net šeši iš jų nuo šiol priklauso Klaipėdos SK „Ąžuolas” nariams Jadvygai Putinienei (amžiaus grupė 75-79) ir Vytautui Zaniauskui (amžiaus grupė 60-64).

Antano Ruginio nuotr

Jadvyga Putinienė Lietuvos rekordus pasiekė mesdama kūjį (30,92 m) ir diską (22,77 m) bei metimų penkiakovėje surinkusi 4732 tšk.

Vytautas Zaniauskas fiksavo du bėgimo rekordus: 200 metrų įveikęs per 26,59 s, o 100 metrų – per 15,15 s, bei į tolį nušokęs 5,19 m.

Jadvygos Putinienės W75 (kūjis , diskas, metimų penkiakovė) ir Vytauto Zaniausko M60 (100 m bėgimas ir šuolis į tolį) rezultatai šiuo metu savo amžiaus grupėse yra geriausi pasaulyje.

„Ąžuolo” nariai iškovojo septynis aukso, du sidabro ir tris bronzos medalius.

J. Putinienė dalyvavo šešiose rungtyse (kūjis, diskas, metimų 5-vė, ietis, svarstis, rutulys) ir penkiose tapo Lietuvos čempione, o disko metimo rungtyje iškovojo sidabrą.

Vytautas Zaniauskas iškovojo auksą 200 m ir 100  metų bėgimuose, o šuolio į tolį rungtyje tapo bronziniu prizininku.

Sidabro medalį iškovojo Arūnas Andrijauskas (M54), metimų penkiakovėje surinkęs 3576 taškus.

Bronzos medalius iškovojo Lina Zaniauskiene (M57), į aukštį iššokę 1,30 m, ir Algirdas Petravičius (M55), trišuolyje parodęs 11,05 m rezultatą.

Sėkmingai pasirodė ir naujas klubo narys Laimutis Verbliugevičius (M35), 3000 m nubėgęs per 9.53,61 min. ir savo asmeninį rekordą pagerinęs net 24-is sekundėmis.

Lietuvoje artimiausios varžybos vyks Klaipėdoje – rugsėjo 12 dieną rengiama „Ąžuolo”taurė. Tai jau bus penktos „Ąžuolo” taurės varžybos. Jos bus rengiamos Klaipėdos centriniame stadione.

Su visais varžybų rezultatais galima susipažint čia. 

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Sportas

Klaipėdiečiui - Europos čempionato bronza

Trečiadienį Torunėje (Lenkija) vykstančiame XIV Europos meistrų uždarų patalpų čempionato diene antrą medalį iškovojo Klaipėdos sporto klubo „Ąžuolas“ narys. Šįkart ...
2024-03-21
Skaityti daugiau

Sportas

Vytautas Milius - Europos čempionas

Sekmadienį Torunėje (Lenkija) prasidėjo XIV Europos meistrų uždarų patalpų čempionatas – EMACI 2024. Lietuvos rinktinėje yra ir septyni Klaipėdos sporto ...
2024-03-17
Skaityti daugiau

Sportas

Klaipėdoje lengvosios atletikos meistrai pasiekė devynis rekordus

Lengvaatlečiai iš Lietuvos ir Latvijos miestų ir miestelių susirinko į Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos maniežą užbaigti žiemos sezoną Lietuvos lengvosios ...
2024-03-14
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This