P0

Transportas

Septyni prie vairo – be teisių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-07-20


Per savaitgalį Klaipėdos kelių policijos pareigūnai Klaipėdos mieste ir rajone bei Kretingos rajone išaiškino net 17 neblaivių vairuotojų. Jiems nustatytas girtumas svyruoja nuo 0,43 prom. iki 1,36 prom. Du iš jų – 37 metų automobilį „Ford“ vairavęs vyras ir 40- metis „Opel“ vairuotojas – buvo ne tik neblaivūs, bet ir neturėjo teisės vairuoti transporto priemonės. Vartojusių alkoholio, bet leistinos normos neviršijusių vairuotojų nustatyta 21.

Dar penki pareigūnų patikrinti vairuotojai vairavo neturėdami tam teisės. Tarp jų – du motociklininkai, 27-ių ir 16-os metų jaunuoliai. Jų motociklai nebuvo įregistruoti, nedrausti privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu, jiems neatlikta privalomoji techninė apžiūra.

Per vykdytas priemones Kelių policijos pareigūnai nustatė ir 180 kitų Kelių eismo taisyklių pažeidimų.

Daugiausia – 44 vairuotojai – sankryžas kirto degant raudonam šviesoforo signalui, 38 – nesegėjo saugos diržų, 18 – neleistinai naudojosi mobiliojo ryšio įrenginiais. Atsakomybės neišvengs ir 17 Kelių eismo taisykles pažeidusių pėsčiųjų, bei neblaivus dviratininkas – 1965 m. gimusiam, uostamiestyje sustabdytam dviratininkui, pareigūnai nustatė 1,70 prom. neblaivumą.

Mobiliuoju greičio matuokliu per praėjusią savaitę užfiksuoti 512 greičio viršijimo atvejų.


  2020-07-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt