P0

Fotoreportažai, Uostas ir jūra

Limarko grupė įsigijo du naujus laivus (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-07-21


Limarko grupės įmonė AB „Limarko laivininkystės kompanija“ praneša įsigijusi du vienodo tipo laivus. Dabar bendrovės laivyną sudaro jau aštuoni laivai: 3 laivai konteinervežiai ir 5 refrižeratoriniai laivai.

Pirmais laivas pavadintas „Auroros” vardu. Bendrovės nuotr.

Naujai įsigyti kompanijos laivai – refrižeratoriai plaukioja po visą pasaulį, o dažniausiai jų maršrutai driekiasi per visą Atlanto vandenyną – nuo Farerų salų iki Vakarų Afrikos krantų bei nuo Folklendų salų iki Šiaurės Ispanijos. Laivai-refrižeratoriai perveža temperatūrinio režimo krovinius, tokius, kaip šaldyta mėsa ar žuvis, taip pat ir vaisius bei daržoves.

Antrajam laivui suteiktas „Aurigos” vardas. Bendrovės nuotr.

Konteineriniai laivai dirba ilgalaikių kontraktų pagrindu ir aptarnauja pastovias linijas Viduržemio jūros regione.

„Bendrovės laivyno plėtra ir atnaujinimas – nuolatinis mūsų rūpestis. Dėl Covid-19 pandemijos ir nukritusių laivų kainų dabartinėje laivybos rinkoje susiklostė ypatingai palanki situacija plėsti Limarko grupės laivyną. Turėjome puikią progą pasinaudoti šia palankia situacija. Naujai įsigyti laivai dėl savo dydžio ir techninių savybių idealiai atliepia šaldytos žuvies ir jūros produktų pervežimams pasaulinėje rinkoje. Juos įsigiję padidinome savo konkurencinį pranašumą sudėtingoje laivybos rinkoje ir kartu įtvirtinome nuosekliai vykdomą AB „Limarko laivininkystės kompanija” laivyno plėtros strategiją“, – bendrovės pranešime cituojamas Limarko grupės prezidentas Vytautas Lygnugaris.

Bendrovė puoselėja tradiciją savo laivus-refrižeratorius pavadinti astronominiais terminais, tad ir naujai įsigytiems laivams suteikti „Auroros” ir „Aurigos” vardai. Tuo tarpu konteineriniai laivai yra vadinami muzikos terminų pavadinimais.

Laivybos bendrovė AB „Limarko laivininkystės kompanija“ priklauso Limarko įmonių grupei, kurios pavaldume yra penkios įmonės: UAB „Limarko“, AB „Limarko laivininkystės kompanija“, UAB „Limarko jūrų agentūra“, UAB „Baltkonta“ ir atstovybė Baltarusijoje „LimBela logistics“.


  2020-07-21

  Vienas komentaras apie “Limarko grupė įsigijo du naujus laivus”

  1. AvatarGražina (IP: 78.62.160.204)

   Sveikinu, linkiu laivams gero plaukiojimo

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt