P0

Miestas

Kinologas įstatymo nepažeidė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-07-22


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nusprendė, kad Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kinologų grupės vyriausiasis specialistas Sigitas Savickis nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo (VPIDĮ) reikalavimų laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus.

Tyrimą VTEK atliko suabejojusi, ar Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate atliktame tyrime buvo tinkamai taikytos VPIDĮ nuostatos.

Tirtos aplinkybės, kai S. Savickis savo privačių interesų deklaracijoje nenurodė, kad galbūt teikia šunų dresavimo paslaugas – užsiima veikla, kuri galbūt jam kelia interesų konfliktą.

VTEK tirdama nenustatė faktinių duomenų, galinčių neginčijamai pagrįsti, jog S. Savickis būtų sudaręs interesų konfliktą jam keliantį ar galintį kelti sandorį, įskaitant individualios veiklos sandorį, viršijantį 3 000 eurų ir susijusį su šunų dresavimo paslaugomis.


  2020-07-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt