P0

Regionas

Tęsiama Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ rekonstrukcija

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-07-22


Neringa tęsia Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ rekonstrukciją. Neringos savivaldybė pranešime žiniasklaidai atsiprašo kurorto gyventojų ir svečių dėl galimų nepatogumų – viešajam interesui tarnaujančio objekto rekonstrukcijos tęstinumas be galo svarbus įvykis, priklausomas nuo sezoniškumo, terminų ir įsipareigojimų.  

Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ vizualizacija

Antrasis rekonstrukcijos etapas prasidėjo pastato pamatų įrengimo darbais. Šiuo metu vyksta spraustasienių įrengimas – planuojama, kad šie darbai baigsis rugsėjo pirmą savaitę.

Netrukus prasidės ir iki rugpjūčio pabaigos vyks atraminių polių įrengimo darbai. Gręžtinių polių įrengimas baigsis pirmą spalio savaitę.

Rangos darbus planuojama vykdyti darbo dienomis ir šeštadieniais nuo 8 iki 19 val. (dėl technologinių procesų reikalavimų laikas gali būti koreguojamas).

„Šie metai Neringai ypatingi atkeliavusiomis valstybės ir Europos Sąjungos investicijomis. Jų dėka gyvenimo ir poilsio sąlygos gražiausiame Baltijos pajūrio kurorte dar labiau pagerės.  Džiaugiamės, kad po užsitęsusių teisminių procesų su buvusiu, savo pareigų nevykdžiusiu rangovu, darbai vėl vyksta“, – teigia Neringos savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Šakalys.

Pastato rekonstrukcijos su nekantrumu laukia tarptautinių seminarų, susitikimų ir festivalių organizatoriai. Rekonstravus pastatą, Neringos kurortas ir į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įrašyta Kuršių nerija pagaliau galės tenkinti ir konferencinio turizmo poreikius.

Tęsiant rekonstrukcijos darbus 1969-aisiais statytas kino teatras „Agila” bus pritaikytas šiandienos poreikiams, įrengiant 500 vietų žiūrovų salę (vietoje 286), padidinant salės plotą nuo 360 kv. m. iki 1020 kv. m. Salė turės modernias transformavimo priemones, kurios leis ją panaudoti įvairiems renginiams ir iniciatyvoms – kinui, ekspozicijoms, kūrybinėms industrijoms (vizualinio stacionaraus meno dirbtuvėms, scenos/kino meno dirbtuvėms ir kt.), konferenciniam turizmui. Nidoje atsiras galimybė organizuoti didelius renginius su  3000 stovimų vietų. Neabejojama, kad rekonstruotas pastatas prisidės prie sezoniškumo mažinimo Neringoje.


  2020-07-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt