P0

Kriminalai ir nelaimės

Pietinėje miesto dalyje siaučia vaikų tvirkintojas?

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-07-23


Ketvirtadienį popiet uostamiesčio virtualios mamyčių bendruomenės socialiniame tinkle pasirodė vienos klaipėdietės grėsmingai skambantis pranešimas apie galbūt pietinėje miesto dalyje siaučiantį vaikų tvirkintoją.

„Noriu įspėti, jog pietinėje miesto dalyje galimai siaučia tvirkintojas. Prieš kelias minutes Mogiliovo gatvėje prie dukros sustojo tamsios spalvos mikriukas, kuriame sėdintis vyriškis dukrai pasakė sėsti į mašiną ir esąs neva mamos draugas”, – paskelbė Irina.

Įraše nurodoma, jog pagal dukros apibūdinimą vyras buvo plika galva ir su akiniais nuo saulės.

Skelbiama, jog esą keli panašūs atvejai buvo užfiksuoti ir vakar su kitomis mergaitėmis. Mama praneša, jog informacija apie tai perduota policijai.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Asta Kažukauskienė patvirtino, jog policijoje toks pareiškimas gautas. Pareigūnai tikslina įvykio aplinkybes.


  2020-07-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt